DVI

Субота, 24.02.2018, 10.03.34
Головна » 2016 » Жовтень » 16 » Кен Блок продовжує палити в дев'ятому випуску «Джімхани»
18.37.42
Кен Блок продовжує палити в дев'ятому випуску «Джімхани»
      Помста. Ось у чому секрет дев'ятої за рахунком божевільної серії «джімхани», в якій всесвітньо відомий автогонщик Кен Блок керує 2016 Ford Focus RS RX, таким чином продовжуючи демонструвати неймовірний рівень ентузіазму, професіоналізму і нетривіального підходу до огляду індустріального майданчика. Оскільки спонсором неймовірно крутої серії виступає американська компанія Ford, то в дев'ятому епізоді з'являється і F-150 Raptor, правда в зовсім несподіваному ракурсі: Кен Блок дріфт навколо нового пікапа, підвішеного до завислому в повітрі вертольоту.
«Я був дуже роздратований рекламою BMW. Тієї, де М4 дрейфує не по справжньому авіаносцю. Мене це непокоїло, бо багато хто подумав, що все це по-справжньому. Це сумно для кого-то на зразок мене, так як я багато працюю, щоб водити крутим, автентичним і оригінальним способом», - поділився з Top Gear концепцією епізоду Кен Блок, який скоїв дрифт в тому числі і на краю пірсу.


Перший епізод «Джімхани» вийшов в 2008 році. За словами Кена Блоку, за ці вісім років різко змінилося спрямованість контенту, який дивляться в мережі. «Я думаю, що є прекрасний баланс між тим, що робити що-небудь, що розважить шанувальників автоспорту або любителів автомобілів, а також те, що зацікавить усіх. Це дві різні категорії людей»- зазначив Кен Блок.

«Якщо це тільки асфальт, я б вибрав Ford Fiesta RS WRC на дорогах в Іспанії. Якщо це гравій, то тільки в Новій Зеландії - там найзабавніші дороги в усьому світі. Ці відповіді можуть здатися свого роду кліше, враховуючи, що я водій гоночного автомобіля. Я отримую задоволення від водіння вуличних авто, але в кінці дня відповідь, який ви отримаєте після управління WRC Fiesta на автодромі Каталунья, Іспанія, це - «неймовірно», - сказав Кен, який відповів на питання Top Gear про переваги у виборі автомобіля і дороги.

«Джімхана» # 9
Переглядів: 160 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: