DVI

Четвер, 18.10.2018, 13.11.09
Головна » 2018 » Лютий » 14 » Карбованець випустив мобільний гаманець для Android
11.17.45
Карбованець випустив мобільний гаманець для Android
      Криптовалюта Електронний Карбованець, українського походження, додала в Play Store мобільний гаманець для Android власної розробки.

Гаманець створений на основі власного вихідного коду і є другим подібним гаманцем (для CryptoNote монет, таких як Monero) в світі. i першим з підтримкою NFC.

Крім NFC підтримується робота з QR кодами і є можливість повного відновлення гаманця, навіть в разі втрати, за допомогою seed фрази (спеціального пароля з 24 слів).

Мобільний гаманець Karbo працює в легкому режимі - без завантаження блокчейн на телефон і тому готовий до роботи відразу після установки.

Випуск гаманця є важливим етапом на шляху становлення карбованців в ролі народного платіжного засоба для звичайних користувачів, а не тільки спекулятивного інструменту.

Список магазинів де вже можна розраховуватися за допомогою карбованця - karbo.io/use. Дошка оголошень - karbo.store. Також зовсім недавно був запущений перший гривневий обмінник karbo24.net.

Також кілька днів тому Bitcoin.com згадував Karbo як одну з небагатьох криптовалют, з відстеженням якої є проблеми навіть у NSA.

Завантажити Karbo Mobile Wallet в Google Play Store
Переглядів: 105 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: