DVI

Вівторок, 24.04.2018, 15.27.59
Головна » 2016 » Грудень » 22 » Kamerar ZOOM - перші змінні здвоєні об'єктиви для смартфонів iPhone 7 Plus
16.26.17
Kamerar ZOOM - перші змінні здвоєні об'єктиви для смартфонів iPhone 7 Plus
      Роками знімні об'єктиви залишалися одними з найпопулярнішими аксесуарами для смартфонів iPhone, не в останню чергу завдяки зусиллям таких компаній, як Olloclip і Moment. І за цей час ми побачили різноманіття різних моделей, що відрізняються дизайном, кріпленням і набором можливостей, але нічого схожого на рішення компанії Kamerar не було, хоча з моменту анонса смартфона iPhone 7 Plus, оснащеного здвоєною основною камерою пройшло вже досить багато часу.


Фахівці Kamerar розробили досить розумне рішення, яке легко і зручно кріпиться до смартфону iPhone 7 Plus та надає на вибір змінні лінзи для різних режимів зйомки. Новинка називається Kamerar ZOOM. І це перший знімний об'єктив для смартфонів iPhone 7 Plus.

За $ 45 покупець отримує набір з двох накладок: пара макро-об'єктивів і пара з «риб'ячого ока» і зум-об'єктива. Практика показує, що фотографії, зроблені за допомогою таких ось накладних об'єктивів, як правило, програють за якістю знімків, зроблених звичайними камерами. Це варто враховувати, приймаючи рішення про покупку подібних аксесуарів.


Джерело: The Verge
Переглядів: 181 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: