DVI

Субота, 18.08.2018, 12.57.11
Головна » 2018 » Липень » 19 » Камера OnePlus 6 показала в DxOMark відмінний результат в 96 балів
08.29.30
Камера OnePlus 6 показала в DxOMark відмінний результат в 96 балів
      Експерти DxOMark оцінили можливості камери смартфона OnePlus 6. І результат виявився дуже хорошим, хоча і не максимальним. Камера OnePlus 6 набрала більше балів, ніж камери смартфонів смартфони Samsung Galaxy Note 8 і Apple iPhone 8 Plus і лише на 1 бал не дотягла до результату iPhone X. При цьому OnePlus 6 коштує помітно дешевше.


Отже, камера смартфона OnePlus 6 отримала середній бал 96. При цьому за зйомку фотографій було присуджено 100 балів. Апарат продемонстрував хороші результати при оцінці роботи автофокусу, точності передачі кольору і експозиції. Також в пристрої добре підібраний баланс між деталізацією знімків і придушенням шумів. Однак робота подвійного модуля камери в режимах боке і збільшення зображення не настільки вражаюча, як у моделей з виділеним телефото об'єктивом.

Зі зйомкою відео камера смартфона OnePlus 6 справляється дещо гірше. У цьому тесті вона набрала лише 87 балів. При цьому наголошується висока швидкість роботи автофокусу, ефективна стабілізація зображення і низький рівень шумів. Але є і проблеми при зйомці відео. Вони проявляються в надмірній чіткості зображення, а також у зміні різкості між різними кадрами.

Джерело: gizmochina
Переглядів: 19 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: