DVI

Понеділок, 26.08.2019, 07.02.42
Головна » 2019 » Липень » 24 » Каліфорнійський Окленд став третім американським містом, яке заборонило технологію розпізнавання обличчя
13.03.07
Каліфорнійський Окленд став третім американським містом, яке заборонило технологію розпізнавання обличчя
      Розпізнавання облич піддається різкій критиці з боку багатьох правозахисників, журналістів і звичайних громадян. У відповідь на це влада низки американських міст прийняли рішення повністю заборонити технологію. Так, раніше розпізнавання обличчя опинилося поза законом в Сан-Франциско і Сомервіллі, штат Массачусетс. Минулого тижня аналогічна заборона була введена в Окленді, штат Каліфорнія.

Як повідомляється, відтепер в Окленді муніципальним агенціям заборонено купувати і використовувати технології розпізнавання обличчя. Заборона поширюється і на поліцію.

За словами місцевих чиновників, яких цитує Think Progress, розпізнавання обличчя зробило б життя городян менше безпечним, привівши до неправомірних затримань і переслідувань расових меншин. Крім того, «розумні камери» порушили б недоторканність приватного життя.

Як очікується, до трьох американських міст, які заборонило розпізнавання обличчя, в найближчому майбутньому приєднаються й інші. Так, подібні заходи вже обговорюють в каліфорнійському Берклі. Аналогічні проекти внесені в законодавчі збори штатів Массачусетс і Мічиган. Навіть в Конгресі помітні ознаки двопартійної підтримки федеральної заборони на розпізнавання обличчя: проти даної технології в відкриту виступають, зокрема, конгресмен-демократ від Олександрії (штат Вірджинія) і представник-республіканець штату Огайо.

Джерело: hightech.plus
Переглядів: 275 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: