15.12.42
Календар Pirelli відзначив 50-річний ювілей [18 +]
       Знаменитому  календарем Pirelli , перший випуск якого мав величезний успіх, у 2013 році виповнилося 50 років. Найвідоміший у світі календар є не тільки вишуканим, ексклюзивним продуктом з художніми та культурними конотаціями, але і відзначає складність мистецтва, яке змогло трансформуватися з плином часу. Незважаючи на зміну стилів і фотографів, цьому виду мистецтва завжди вдається висловити новий аспект в історії, зберігаючи при цьому впізнаваний атрибут, який так точно сформулював фотограф Пітер Бірд: «Останнє, що залишилося в природі - привабливість і краса жінки. Ви згодні?».

Щоб відзначити знаменний ювілей, в Pirelli вирішили не випускати календар на 2014 рік, замість цього представивши неопублікований випуск видання за 1986 рік, над яким працював австралійської фотограф Хельмут Ньютон. 

У червні 2013 року в Нью-Йорку пройшла спеціальна фотосесія з участю Пітера Ліндберга та Патріка Демаршельє, а також найбільш відомих моделей (Алессандра Амбросіо, Хелена Крістенсен, Ізабелі Фонтана, Міранда Керр, Кароліна Куркова і Алек Век). Крім того, кілька днів тому в Мілані відбулося відкриття виставки, яка надає унікальну можливість вивчити піввікову історію легендарного календаря, над яким протягом багатьох років працювало понад 30 фотографів. 

Невиданий випуск календаря Pirelli за 1986 рік:

Спеціальний випуск, що включає в себе закулісні кадри за всю історію календаря, а також інтерв'ю відомих фотографів:

Переглядів: 257 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close