DVI

Неділя, 25.02.2018, 05.44.18
Головна » 2017 » Липень » 5 » Кабмін усунув одну з основних перешкод на шляху впровадження мобільних платежів в Україні
13.00.23
Кабмін усунув одну з основних перешкод на шляху впровадження мобільних платежів в Україні

      Кабінет Міністрів України врегулював одне з ключових питань, які заважали впровадженню сервісів мобільних платежів в Україні. Мова йде про збір до пенсійного фонду, нараховуються на послуги мобільного зв'язку. Перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів написав про це в Facebook.

«Ринку мобільних платежів бути! Сьогодні Уряд скасував важливий бар'єр, який стримував можливості розрахунків за допомогою мобільного телефону, адже на послуги мобільного зв'язку нараховується пенсійний збір. Ось і треба було врегулювати механізм повернення цих коштів, якщо оплата з мобільного не пов'язана з оплатою послуг телекому. Тепер цю перешкоду усунуто», - зазначив він.

Йдеться про проект постанови Кабміну «Про внесення змін до постанови КМУ від 3 листопада 1998 № 1740 і від 11 квітня 2012 року № 295». Ознайомитися з текстом документа можна за наступною адресою.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, прозоро і чітко буде врегульовано питання повернення операторами стільникового зв'язку сум сплачених послуг (включаючи суму збору на обов'язкове державне пенсійне страхування) користувачам послуг стільникового зв'язку, а також відповідного обліку і обліку таких повернень в звітності операторів стільникового зв'язку. Крім того, результатом прийняття проекту постанови буде розвиток мобільних платежів.

Джерело: Facebook
Переглядів: 62 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: