DVI

Субота, 20.01.2018, 22.50.59
Головна » 2016 » Серпень » 16 » Кабмін України перейшов на електронний документообіг в розрахунку на 50% підвищення продуктивності
10.00.09
Кабмін України перейшов на електронний документообіг в розрахунку на 50% підвищення продуктивності

      15 серпня КМУ перейшов на електронний документообіг з центральними органами виконавчої влади. Очікується, що цей крок дозволить прискорити міжвідомчий обмін документами «орієнтовно на 50%». Таку цифру кореспонденту «Укрінформу» назвав міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко.

Наступним кроком, за словами чиновника, стане перехід на електронний режим узгодження нормативно-правових актів, що має прискорити роботу уряду ще сильніше. Олександр Саєнко також додав, що зараз йде підготовка і розробка нової філософії прийняття рішень урядом. Втім, поки немає ніякої ясності щодо того, що буде представляти із себе ця нова філософія.

Саєнко попередив, що секретаріат Кабінету міністрів відтепер ніяких листів в паперовому вигляді від центральних органів виконавчої влади не приймає. Подавати необхідно виключно в електронному вигляді документи тимчасового зберігання (до 5 років). Винятком є ​​документи, які містять інформацію з обмеженим доступом, документи про фінансові операції, щодо кадрових питань, пов'язані з обробкою персональних даних, а також документи, які вимагають нотаріального завірення про право власності. Сюди ж відносяться документи, пов'язані з розглядом суперечок в судах, звернення громадян та райдержадміністрацій, вхідна кореспонденція, яка не підлягає реєстрації, а також документи, які у встановлених законодавством випадках не можуть бути оригіналами в електронній формі.

Крім «відчутного прискорення документообігу і скорочення термінів розгляду робочих питань» від впровадження електронного документообігу в Кабміні очікують істотної економії коштів. Правда, тільки в перспективі.

«На цьому етапі ми не розраховуємо на економію коштів, оскільки є витрати на вдосконалення програмного забезпечення, але в майбутньому економія буде суттєвою», - цитує джерело слова Саєнко.

Міністр також сказав, що практично вся вхідна кореспонденція за останні роки оцифрована і зберігається в цифровому форматі у відповідному департаменті.


Джерело: Укрінформ
Переглядів: 105 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: