DVI

Субота, 24.02.2018, 10.01.00
Головна » 2016 » Листопад » 24 » JDI створила дисплей для VR-пристроїв, що характеризується щільністю 651 піксель на дюйм
17.00.18
JDI створила дисплей для VR-пристроїв, що характеризується щільністю 651 піксель на дюйм

      Компанія Japan Display Incorporated (JDI) анонсувала створення нового дисплея, призначеного для застосування в пристроях віртуальної реальності.

JDI анонсувала спеціальний дисплей для окулярів віртуальної реальності, що володіє щільністю 651 ppi

Новий LCD дисплей має діагональ 3,42 дюйма і має густину розміщення пікселів 651 ppi. Він буде використовуватися в окулярах і шоломах віртуальної реальності. Завдяки високій щільності зображення він зможе формувати зображення без зернистості, властивої сучасним VR дисплеям. Досягти цього вдалося завдяки застосуванню технології LTPS TFT (Low Temperature Polycrystalline Silicon Thin Film Transistor). Серед інших характеристик нового дисплея від JDI згадуються частота оновлення в 90 Гц і час відгуку на рівні 3 мс. Покращений режим анімації дозволяє забезпечити більш чітке зображення.

JDI анонсувала спеціальний дисплей для окулярів віртуальної реальності, що володіє щільністю 651 ppi

Поки що не уточнюється, коли саме новий дисплей з'явиться в складі готових споживчих пристроїв. JDI вже почала надавати окремі зразки новинки зацікавленим розробникам. Це дозволяє припустити, що окуляри з таким дисплеєм з'являться на ринку в 2017 році.

Джерело: gizmochina

Переглядів: 166 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: