DVI

Неділя, 21.10.2018, 00.10.32
Головна » 2018 » Жовтень » 2 » Японські вчені представили автомобіль Impact, кузов якого на 90% складається з різних видів пластмас
08.00.06
Японські вчені представили автомобіль Impact, кузов якого на 90% складається з різних видів пластмас
      Протягом багатьох років представники автомобільного ринку намагалися мінімізувати присутність пластмаси в корпусі автомобіля, оскільки цей матеріал вважається недостатньо міцним з точки зору безпеки.

Однак японські вчені Університету Токіо пішли протилежним шляхом і не тільки створили пластик, який конкурує за міцністю з будь-яким металом, з якого роблять автомобілі, але також представили перший в світі електромобіль під назвою Impact, кузов якого на 90% зроблений з різних видів пластмас.

Відзначається, що за рахунок використання пластику Impact більш ніж на 40% легше звичайних електромобілів.

«Якщо вага автомобіля зменшиться вдвічі, витрата палива або електрики також скоротиться наполовину. Коли міцні пластмаси стануть масовими, очікується, що їх використання в автомобільній промисловості надасть значний позитивний вплив на навколишнє середовище», - заявив Козо Ізо, професор Токійського університету.

 

 

 
На думку дослідників, їх розробка відкриває нові перспективи для розвитку енергозберігаючих електромобілів. При цьому сам Impact є прототипом, тому навряд чи вийде на ринок  в найближчі роки.

Джерело: hightech.fm
 
 
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: