DVI

Неділя, 18.11.2018, 21.21.53
Головна » 2018 » Жовтень » 25 » Японські інженери навчили роботів наводити порядок в приміщенні
07.00.17
Японські інженери навчили роботів наводити порядок в приміщенні
      Інженери з японської компанії Preferred Networks розробили систему, яка координує дії роботів-помічників під час збирання.

Як повідомляється, компанія не стала створювати власних роботів, а взяла за основу пристрій Human Support Robot від Toyota. За допомогою комп'ютерного зору інженери навчили їх розпізнавати мову і жести людини, а також визначати предмети, які потрібно прибрати або повернути на місце.
«Зараз роботи використовуються в основному на заводах, де вони мають справу з обмеженим типом предметів що не змінюються в стабільних умовах.

У той же час, роботи майбутнього, які будуть працювати в тому числі в житлових приміщеннях, повинні вміти реагувати на складні й динамічні ситуації», - стверджують в Preferred Networks.

Відзначається, що найбільш складна задача, яка стояла перед інженерами, полягала в розробці універсальної системи ідентифікації декількох тисяч предметів і визначення, яким чином потрібно підняти об'єкт, щоб його не пошкодити.
«Ми щодня маємо справу з предметами різної форми - від носових хусток до ручок. Людині здається, що взаємодіяти з ними дуже просто. Але це ілюзія, породжувана нашою підсвідомістю.

Щоб підняти предмет, роботам доводиться приймати сотні рішень за дуже короткий проміжок часу», - заявили інженери.

Джерела: hightech.fmPreffered Networks
Переглядів: 18 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: