DVI

Субота, 21.04.2018, 07.08.24
Головна » 2016 » Вересень » 30 » Японія приборкує стихію: створені вітрогенератори, здатні від одного тайфуну забезпечити всю країну енергією на 50 років
17.00.57
Японія приборкує стихію: створені вітрогенератори, здатні від одного тайфуну забезпечити всю країну енергією на 50 років

      У цьому році в Японії вже спостерігалося шість тайфунів. Їх активність призводить до великих руйнувань, але несе в собі також багато потенційно корисної енергії.

Використовувати цю енергію складно, оскільки тайфуни нерідко руйнують або ламають традиційні горизонтальні вітрогенератори. Наприклад, в 2013 році один з тайфунів зламав в Японії 8 вітрогенераторів і пошкодив ще 8.

Вертикальні вітрогенератори, створені японською компанією Challenergy досить міцні для того, щоб витримувати тайфуни. Незважаючи на те, що їх ефективність на чверть нижче, ніж у традиційних вітрогенераторів, вони можуть переживати руйнівні тропічні циклони. Теоретично, достатню їх кількість, за даними Challenergy, змогло б забезпечити всю Японію енергією від одного тайфуну на п'ятдесят років вперед.

У реальності потрібно не тільки велика кількість подібних вітрогенераторів, а й неіснуючі поки технології для зберігання такої великої кількості енергії в акумуляторах.
Переглядів: 149 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: