DVI

Вівторок, 24.04.2018, 05.35.28
Головна » 2017 » Липень » 3 » Японія має намір відправити астронавта на Місяць до 2030 року
12.00.46
Японія має намір відправити астронавта на Місяць до 2030 року
      Японське космічне агентство JAXA представило амбітну пропозицію Міністерству освіти, культури, спорту, науки і техніки країни. В агентстві мають намір відправити людину на Місяць до 2030 року. Тим самим, JAXA або прямо кидає виклик Китаю, який планує зробити те ж саме до 2036 році, або планує працювати з Китаєм, щоб одночасно досягти однакових цілей. Друга версія є більш правдоподібною, так як представник JAXA заявив, що цей план повинен бути частиною багатонаціонального проекту по запуску пілотованого місячного зонда. Місія тільки для Японії була б занадто дорогою для агентства.

Підготовка до цієї неназваної багатонаціональної місії, мабуть, почнеться до 2025 року. При цьому, у Японії поки немає гарантованого місця в складі екіпажу місячної місії, але вона сподівається отримати його, вносячи свій внесок в проект. JAXA представить більш докладні відомості про свої плани з дослідження космосу під час проведення International Space Exploration Forum в березні 2018 року. Не виключено, що у агентства є в планах і інші амбітні проекти. Додамо, Індія і Китай вже залучені в «Азіатську космічну гонку».

На додаток до планів відправити астронавта до природного супутника нашої планети до 2036 року, Китай також має намір досліджувати темну сторону Місяця в 2018 році. Індія успішно протестувала свій перший багаторазовий космічний човник в 2016 році і нещодавно встановила рекорд за кількістю одночасно запущених супутників (104) за допомогою однієї ракети.

Джерело: Engadget
Переглядів: 62 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: