DVI

Понеділок, 24.09.2018, 04.33.37
Головна » 2018 » Серпень » 27 » Японія має намір розробити правила для літаючих автомобілів
11.00.09
Японія має намір розробити правила для літаючих автомобілів
      У липні поточного року уряд Японії оголосив про намір активно розвивати громадський літаючий транспорт - літаючі автомобілі, здатні пересуватися по дорогах загального користування і виконувати польоти на невеликій висоті. Перші польоти таких машин в країні заплановані на 2020 рік.

У той же час, розвиток літаючого транспорту пов'язане з численними ризиками і влада Японії це також чудово розуміє. Як результат, уряд країни ініціював створення спеціальної ради з літаючого дорожньому транспорту, який протягом найближчих десяти років повинен буде виробити і ввести в дію правила для літаючих автомобілів. Відзначимо, що до цієї ради увійшла 21 компанія, включаючи європейський концерн Airbus, американський Boeing, а також Toyota, NEC, Cartivator, ANA Holdings, Japan Airlines і Uber Technologies.
«Уряду просто необхідно взяти на себе ініціативу і скоординувати зусилля по створенню стандартів безпеки, - прокоментував ситуацію Ясуо Хасімото, науковий співробітник Японського агентства з управління авіацією в Токіо. - При цьому в даній галузі Японія спробує задати тон, поки інші країни ще тільки розмірковують».
На першому етапі реалізації плану, як повідомляється, літаючі автомобілі будуть використовуватися під час стихійних лих, а також для переміщення між населеними пунктами в разі пошкодження доріг. Практична експлуатація допоможе прискорити розробку нормативної бази для літаючих автомобілів, вважають японські чиновники. Крім того, наявність заздалегідь створених і схвалених державним регулятором норм дозволить Японії схвалити запровадження літаючих автомобілів в повсякденне життя, як тільки їх розробники оголосять про свою готовність.

Наостанок зазначимо, що, на думку влади країни, використання літаючих автомобілів і аеротаксі істотно скоротить кількість пробок на дорогах і прискорить пасажироперевезення. Перше засідання ради з літаючого транспорту заплановано на 29 серпня 2018 року.

Джерела: BloombergN+1
Переглядів: 11 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: