DVI

Понеділок, 26.08.2019, 06.49.29
Головна » 2019 » Липень » 11 » Якщоб в «Сяйві» Стенлі Кубрика головного персонажа замість Джека Ніколсона зіграв Джим Керрі - неймовірно реалістичне відео- «діпфейк»
10.06.24
Якщоб в «Сяйві» Стенлі Кубрика головного персонажа замість Джека Ніколсона зіграв Джим Керрі - неймовірно реалістичне відео- «діпфейк»
      А що, якби на головну роль в культовому класичному фільмі The Shining / «Сяйво» (1980) Стенлі Кубрика замість Джека Ніколсона  взяли Джима Керрі? Наскільки б природно один з кращих коміків сучасності виглядав би в ролі божевільного письменника Джека Торренса? Відповідь на це питання можна отримати, подивившись ролик нижче.


Відео з'явилося 8 липня на розважальному YouTube-каналі Ctrl Shift Face. У ньому показу сцена з «Сяйва», тільки в образі Джека Торренса замість звичного Джека Ніколсона - Джим Керрі. Насправді нічого такого не було і Джим Керрі навіть не пробувався на роль. Саме відео - фейк. Точніше кажучи, жанр таких відео називається «діпфейком» (від поєднання термінів «deep learning» ( «глибоке навчання») і «fake» ( «підробка»)) - в них за допомогою нейромереж замінюють обличчя людини в кадрі особою когось іншого. Такі відео стали особливо відомі через порно, в якому обличчя акторів замінювали на обличчя знаменитостей. Втім, з кожним днем ​​технологія отримує все більш широке застосування.

У цьому конкретному випадку зі сценою з «Сяйва» обличчя Джека Ніколсона замінили обличчям Джима Керрі. І треба сказати, що творцям цього відео вдалося майстерно виконати монтаж - на відміну від недавнього діпфейкового відео, де показано дитина з обличчям Маска, цей вийшов максимально реалістичним і змушує повірити, що в кадрі насправді Джим Керрі.

Це відео - ще одна відмінна демонстрація того, наскільки серйозною є проблема використання штучного інтелекту з метою дезінформації. З кожним днем ​​з'являється все більше ПО, що дозволяє створювати неймовірно переконливі фальсифікації. Власне, з недавніх прикладів можна згадати DeepNude - ПО, яке за допомогою нейромереж редагує фотографії жінок, прибираючи одяг і Домальовуючи замість нього частини оголеного тіла.
Переглядів: 205 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: