DVI

Неділя, 21.10.2018, 01.06.54
Головна » 2018 » Вересень » 28 » Якщо «закон про три посилки» не скасують, встане весь імпорт
14.00.19
Якщо «закон про три посилки» не скасують, встане весь імпорт
      Як відомо, в кінці минулого року в Україні були прийняті нові правила безмитного ввезення товарів - той самий нашумілий закон «про три посилки». Обмеження повинні вступити в силу з 1 січня 2019 року. Зараз всі сподіваються, що в кінцевому підсумку їх пом'якшать або взагалі скасують, але якщо вони все ж будуть застосовані, то імпорт встане. Так вважає генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський. Відповідний коментар він дав в недавньому інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

Перш за все зазначимо, що «Укрпошта» вже не вперше виступає проти нових правил безмитного ввезення товарів. Спочатку державний оператор поштового зв'язку вказував на серйозні недоліки в проекті ще в кінці минулого року.

За словами гендиректора «Укрпошти», в тому вигляді якому ініціатива є зараз, вона створить величезні проблеми для всіх.
«Якщо її (норму про обмеження кількості посилок на місяць) не скасують, встане весь імпорт ... Я заздалегідь всіх попереджаю: якщо весь аеропорт «Бориспіль» буде завалений міжнародними посилками в кілька шарів - це питання не до «Укрпошти», це питання до тих, хто приймав цей закон», - зазначив Ігор Смілянський.
В якості альтернативного способу боротьби з контрабандою Смілянський пропонує внести відповідні зміни в схеми оподаткування ФОПів і створити автоматизовану систему обліку кодів IMEI.

Глава «Укрпошти» також звернув увагу на саму очевидну проблему в реалізації даної ініціативи - створення ефективного механізму, який дозволить точно визначати «четверту» посилку.
«В інших країнах є обмеження на вартість завезених посилок, на кількість - немає. В Євросоюзі дійсно встановлений ліміт в EUR22 на ввезені товари. Але ж в Євросоюзі і ринок у багато разів більше, ніж в Україні. Як можна намагатися встановлювати однакові правила для ринку в 500 млн чол. в ЄС і 40 млн - в Україні?», - дивується Смілянський.
Про розробку відповідних механізмів для відстеження посилок із зарубіжних інтернет-магазинів ДФС повідомляла ще на початку року. Але вже майже кінець року, а регулятор мовчить.

Джерело: interfax.com.ua
Переглядів: 11 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: