DVI

Четвер, 13.12.2018, 11.19.09
Головна » 2018 » Квітень » 16 » Які послуги українських фрілансерів цінуються найбільше на внутрішньому ринку
14.25.54
Які послуги українських фрілансерів цінуються найбільше на внутрішньому ринку
      Український сервіс Frelancehunt підрахував середню вартість послуг фрілансерів на внутрішньому ринку в залежності від напрямку і кваліфікації. Виявляється, українські замовники готові платити не менше американських за кваліфікований сервіс, особливо в сфері розробки ПЗ - тут погодинні ставки досягають $ 22, а ось за роботу з текстом більше $ 5 зазвичай не платять, повідомляє AIN.UA.

Відзначимо, що у зареєстрованих на Frelancehunt фрілансерів є можливість вказати ціну на свої послуги в особистому кабінеті, в даному дослідженні враховані розцінки близько 30 000 користувачів. За даними сервісу, найбільше фахівців працює в сфері дизайну - 25%, копірайтингу - 23%, послуг - 22%, програмування - 22%, просування - 6% і аудіо / відео - 5%.
Очікувано, найбільш високо оплачувані є IT-фахівці, середні ціни на їх послуги на Freelancehunt варіюються від $ 8 до $ 22 за годину залежно від рівня володіння іноземними мовами і спеціалізації. Втім, це не межа і досвідчені фахівці з безпеки або розробники ігор, здатні виконати завдання будь-якої складності, можуть запросити понад $ 40 на годину.

Добре оплачуваним напрямком є ​​також розробка додатків, примітно, що розробка під iOS коштує на $ 4 дорожче, ніж розробка під Android. Системні адміністратори не менше затребувані, ніж програмісти, вартість їх години роботи - від $ 10 до $ 17, що лише на 10-15% менше.
При цьому не тільки програмісти можуть добре заробити на фрілансі, також цінуються консалтингові - $ 20, юридичні - $ 17-19 на годину, і бухгалтерські послуги - $ 9. Крім того, тут менше конкуренції серед виконавців: фахівців, що працюють у цих напрямах, зареєстровано в кількості всього 3% від загального числа фрілансерів.

Послуги просування коштують від $ 8 до $ 17. Найдорожче клієнтам обходиться тизерна реклама та генерація лідів - близько $ 17 буде коштувати годину фахівця, дешевше - email-маркетинг - $ 8 на годину. Бізнеси часто просувають свої бренди за допомогою реклами, інтерв'ю або навчальних уроків, замовляючи послуги аудіо- і відео- у фрілансерів. Найдорожче обійдуться замовникам послуги анімації або відеореклами - $ 17 за годину. Якщо ж у вас вже є відео-матеріали, то їх обробка або послуги диктора будуть коштувати майже вдвічі дешевше - від $ 9.
На сервісі виконуються і інші послуги, які не були визначені в загальну категорію, оплачуються вони пропорційно складності робіт. Наприклад, інтеграція платіжних систем або прототипування буде коштувати в 2-3 рази дорожче супроводу сайтів або послуг контент-менеджера.

Ціни на послуги дизайнерів не високі, хоча все залежить від навиків фахівця, тимчасових витрат на виконання та конкретного напрямку. Наприклад, найдешевше коштуватимуть послуги з обробки фото і оформлення сторінок в соціальних мережах - $ 6-7, дорожче - дизайн мобільних додатків і розробка шрифтів - $ 13-14. Інші дизайнерські послуги коштують в діапазоні $ 9-11 на годину. Варто відзначити, що розробка фірмового стилю цінується вище, ніж дизайну сайту, а ціни на створення логотипів, поліграфічні послуги або інфографіку - приблизно однакові.
Одними з найбільш недорогих напрямків є переклади і різна робота з текстами. Вище всього цінуються локалізації персонального обладнання, веб-сайтів, ігор, мобільних додатків і т.п. Також послуги по розробці технічної документації цінується вище, ніж копірайтинг, написання дипломних робіт або редагування текстів.

У підсумку, найдорожчою спеціалізацією виявилося бізнес-консультування - максимальний рейт тут досягає $ 85 в годину. А найдешевше коштує проста робота з текстами, що не вимагає спеціалізованих навичок або знань.

Джерело: AIN.UA
Переглядів: 51 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: