DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.51.35
Головна » 2018 » Листопад » 6 » Які автобренди найчастіше шукали в мережі в кожній з країн світу за даними Google (в Україні - Hyundai і BMW)
07.58.58
Які автобренди найчастіше шукали в мережі в кожній з країн світу за даними Google (в Україні - Hyundai і BMW)
      Ми неодноразово розповідали вам про найпопулярніші пісні, фільми, додатки і навіть напрямки відпочинку за версією пошукової системи Google. Тому, коли ми натрапили на топ найпопулярніших автовиробників від тієї ж компанії, то просто не змогли пройти повз.

Цікаво, що дані від Google зібрала і візуалізувала страхова компанія Veygo, якій знадобилася інформація про відвідування, а значить і найбільш часто застраховані автомобілі в кожній країні світу. Природно, високі місця в рейтингу пошукової популярності далеко не завжди вказують на лідерів реальних продажів, проте певна залежність тут все ж простежується.

Не будемо мучити і відразу відзначимо, що за даними за неповний 2018 рік в Україні перше місце поділили два автовиробника (і це не ЗАЗ з Daewoo), при цьому тільки один з них можна віднести до порівняно доступним - це Hyundai і BMW.

Натисніть на зображення, щоб відкрити його в повному дозволі

Для порівняння, найпопулярніший автобренд в США, Канаді, Австралії та цілій низці країн Африки - Toyota (лідер в 57 країнах), на другому місці часто шукали BMW (25 країн), на третьому - Mercedes-Benz (23 країни). Найбільше здивувала Японія, в якій найчастіше шукають не «рідну» Toyota, а BMW, а також Китай, де найпопулярнішим виявився виробник електромобілів Tesla. Всього ж дітище Ілона Маска стало лідером пошукових запитів в 7 країнах, включаючи Норвегію, Нідерланди, Сінгапур і Гонконг.

Якщо говорити про частоту пошукових запитів, то в лідерах очікувано виявилася Toyota (7,8 млн пошукових запитів в місяць), Honda (7,0 млн запитів) і Ford (6,4 млн запитів). Цікаво, що в 2017 році ситуація помітно відрізнялася - найпопулярнішим в пошукових запитах був Ford, а на другому місці йшов Lexus (в поточному році його показники додали до материнської Toyota). Абсолютний лідер за мінімальної кількості запитів - бренд Pagani, який шукали в мережі за весь 2018 році всього 18,5 тис. разів.

Повну таблицю від Veygo з даними по пошукової популярності автобрендів можна знайти за наступним посиланням.

Джерело: Autoblog

Переглядів: 11 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: