DVI

Субота, 20.07.2019, 13.37.49
Головна » 2013 » Квітень » 4 » Як зробити свій ранок добрим?
10.32.12
Як зробити свій ранок добрим?
Як зробити свій ранок добрим?

          Є люди, і я таких знаю, які просто ненавидять ранок. Тобто не те, щоб ці люди бурчать і не люблять все підряд. Ні. Для них вставати вранці - справжня мука, рівних якій просто немає. І в результаті процес пробудження перетворюється в момент попадання в пекло, описаний ще Данте Аліг'єрі.


Щоб такого не трапилося з вами, пропоную кілька порад, які допоможуть зробити ранок не просто стерпним, а навіть приємним.

1. Зарядка

Так, про неї, зарядці, говорять багато, оскільки ранкова зарядка дійсно корисна. Але ось виконують фізичні вправи зранку далеко не всі. А адже навіть невелика зарядка може зарядити вас енергією на весь день.

Може бути, ви боїтеся непомірних фізичних навантажень? Так не варто перепрацьовувати, спробуйте просто розминатися з ранку раніше. Ну, з плином часу додавати в свою зарядку інші вправи, причому без фанатизму. В результаті і зарядка перетвориться на задоволення, і прокидатися будете швидше.

2. Звуки і музика

 Варто з ранку оточити себе приємними звуками, наприклад, улюбленою музикою, або там співом птахів. Приємне можна поєднати з корисним, і слухати музику, наприклад, під час зарядки. Ну, або в душі, під час сніданка і т.і. 

3. Сніданок

Так, сніданок теж можуть з'їсти далеко не всі. Багатьом сніданок просто "не йде". Але варто пам'ятати, що сам по собі ранковий прийом їжі допомагає отримати необхідний заряд енергії. Плюс до всього, це ще й корисно, снідати вранці.

Як і у випадку з зарядкою, ніхто не примушує вас запихати в себе половину всіх продуктів, наявних в холодильнику. Смачні та здорові продукти, включаючи фрукти, нежирне м'ясо або рибу - наше все, як кажуть.

4. Душ

Напевно, варто було згадати душ перед сніданком, але після зарядки. Але тут вже вийшло, як вийшло. Експерти рекомендують приймати душ вранці, так, але не більше 15 хвилин. Струмінь води допомагає прокинутися, і ви отримуєте додаткову енергію. Зарядка, душ, сніданок, приємна музика - і спати вже якось навіть не хочеться.

5. Прогулянка

Не варто плутати пішу прогулянку з зарядкою. Пара кілометрів з ранку пішки - це корисно і приємно. Але зарядку при цьому не потрібно пропускати. Тут, до речі, варто відзначити, що прогулянка прогулянці - різниця. Адже якщо йти пішки з ранку раніше уздовж задимленої траси, нічого хорошого з цього не вийде. Так що вибирайте правильний маршрут (правильний - не обов'язково найкоротший), і вперед.

А що ви можете поренкомендовать всім нам для того, щоб зробити свій ранок приємнішим?

Переглядів: 321 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: