DVI

Середовище, 24.01.2018, 03.21.25
Головна » 2017 » Липень » 14 » Як змінився дизайн електромобіля Tesla Model 3 з моменту прем'єри на початку минулого року
12.30.37
Як змінився дизайн електромобіля Tesla Model 3 з моменту прем'єри на початку минулого року
      Минулого тижня з конвеєра Tesla зійшов перший серійний автомобіль Model 3, її щасливий власник - засновник і глава компанії Ілон Маск - відразу ж виклав в Twitter перші фотографії. Але наскільки відрізняється показана Маском перша серійна Tesla Model 3 від тієї версії, яку вперше представили в кінці березня 2016 рокУ? Отримати відповідь на це питання допоможуть результати праць ентузіастів-дизайнерів ресурсу PartCatalog.com. Вони створили анімаційне зображення, яке відображає відмінності в зовнішності між дебютним і фінальним варіантом Tesla Model 3.

В даному випадку важливо розуміти, що ракурс, колір та інші фактори можуть по-різному впливати на сприйняття: перебільшувати або мінімізувати відмінності.

Як бачимо, спереду серійна Model 3 виглядає дещо інакше, але опубліковані раніше на Reddit «шпигунські фото» тестових машин набагато краще відображають ці зміни. У своєму фінальному варіанті Tesla Model 3 має трохи більш витягнутий кузов і більш низьку посадку. Також можна відзначити новий дизайн фар і переднього бампера. Крім того, передні колеса були трохи зміщені в бік «носа» автомобіля, а його задня частина неабияк поправилася і була трохи піднята вгору.

В який бік - кращий чи гірший - змінилася зовнішність Tesla Model 3 за останні 15 з невеликим місяців - це кожен вирішить сам для себе. Але вони можуть збільшити обсяг багажника спереду і ззаду. Крім того, цілком можливо, що за цими естетичними змінами криються конструктивні поліпшення, пов'язані з підвищеннями безпеки, поліпшенням динаміки розгону або спрощенням виробництва і зниженням витрат, але це поки достеменно невідомо.

До кінця поточного місяця з заводу вийдуть лише 30 автомобілів Model 3, ключі від яких власникам вручать в рамках урочистої церемонії 28 липня, але вже до грудня Tesla планує вийти на обсяг в 20 тис. автомобілів на місяць.

Наостанок зазначимо, що кількість попередніх замовлень на Tesla Model 3 раніше перевищило 400 тис. По суті, весь наступний рік Tesla буде працювати на виконання цих замовлень, зараз нових клієнтів орієнтують на середину 2018 року в якості терміну отримання електромобіля, але з урахуванням інтересу до цієї моделі можна цілком прогнозувати швидкий зсув на більш пізні терміни.

Джерело: TechCrunch
Переглядів: 133 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: