12.24.28
Як виглядатиме новий кампус Apple

      Нова будівля компанії Apple, яка називається "Зореліт” вже почала будуватися. Нарешті з’явилися рендери майбутнього інтер’єру будівлі.


"Кампус 2″ коштуватиме коло $5 мільярдів і розташовуватиметься на 175 акрах. Apple представила владі Купертіно кілька макетів кампусу, які представляють "космічний” дизайн. Ця концепція представлена у 2011 році колишнім керівником корпорації, на останньому виступі перед смертю.

Будівля, окрім офісних приміщень, міститиме: аудиторію для заходів на 1,000 мість, 28,000 м² дослідницьких об’єктів, фітнес-центр та фруктовий сад. Виділений генератор енергії на газі та інших джерелах має виконувати екологічну функцію.

У 2011 році Джобс сказав: "Вона має розкішну посадку в центрі. Це круг, отже вона заокруглена зі всіх сторін. Це не найдешевший спосіб збудувати що-небудь”.

Рішення на забудову ухвалювалось не без проблем, адже така будівля викличе ускладнення у транспортному сполученні міста, також потрібно слухати сусідів по Маунтайн В’ю. Але зважаючи на розміри податків, що йшли у казну Купертіно – все йшло на краще.

Презентація кампусу раді Купертіно:

Макети:

Комп’ютерні рендери дизайну:

Переглядів: 232 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close