20.11.42
Як виглядали відомі сайти в минулому столітті?
Як виглядали відомі сайти в минулому столітті? 

              Чесно кажучи, досі не можу звикнути до словосполучення "минуле століття" у відношенні 20-го сторіччя. Ще більш незвично звучить "минуле тисячоліття". 


Головне, що в 20-му столітті сталося саме те, чого так чекали люди минулого - всі ми тепер перебуваємо один від одного на відстані пари мілісекунд - саме стільки в більшості випадків потрібно, щоб сигнал пройшов з однієї країни в іншу, зв'язавши двох або більше осіб.

VoIP месенджери, типу Skype, інтернет-месенджери, на зразок ICQ, електронна пошта, сайти - все це з'явилося в минулому столітті , минулому тисячолітті. Починаючи з 1990-х, загальносвітовий трафік Мережі збільшувався на 100% в рік, а зростання користувацької бази склав 20-50% в рік. Все це - заслуга децентралізації, коли система могла розвиватися (та й зараз розвивається), як їй завгодно.

Правда, тоді і інтернет-протоколи не були пропрієтарними, тобто права на них не належали окремим компаніям. Зараз близько 30% населення нашої планети можна назвати інтернет-користувачами. Всі ми по кілька разів на день заходимо на будь сайти, включаючи Xage. А хочете знати, як виглядали сайти минулого століття, початку 90-х? Ось вони, красені :)

Тоді все це здавалося останнім досягненням науки і техніки, і, власне, таким і було.

Обмовлюся, до списку потрапило чимало і сайтів вже нового тисячоліття, для порівняння з тим, чим вони є зараз.

Переглядів: 375 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close