DVI

Середовище, 21.08.2019, 18.42.17
Головна » 2013 » Квітень » 16 » Як уникнути або позбавитися від «цукрової залежності»?
12.53.46
Як уникнути або позбавитися від «цукрової залежності»?
Як уникнути або позбавитися від« цукрової залежності »?

          Ви любите солодке? Швидше за все, так, оскільки дуже мало людей на цій планеті до солодкого ставляться нейтрально або навіть негативно. Ну, не тягне таких людей на «солоденьке», і тут залишається тільки позаздрити їм.


Вся справа в тому, що цукор реально викликає залежність, позбавитися від якої дуже складно. Хоча й можливо. Давайте подивимося, що нам в цьому випадку радять психологи.

 Спочатку про те, до чого призводить відмова від солодкого (включаючи солодкий чай, каву та інше). У багатьох уже через кілька годин з'являється дратівливість, плюс весь час тягне до чогось такого собі, по солотше. Якщо не вжити «дозу», то навіть голова може почати хворіти, плюс інші продукти вже не викликають того ж приємного почуття, яке з'являлося раніше. 

Виробники, само собою, в курсі того, що до солодкого йде звикання, і часто цим користуються. Ні, не тільки виробники кондитерських виробів, тут все ясно. Але солодкі напої, різного роду солоденькі перекушування та інше - все це приваблює людину дуже сильно, дозволяючи виробнику отримувати грошики.

Загалом, залежність від цукру - це зло, і ось, як це зло можна знищити.

1. П'ємо звичайну воду

Так-так, якщо відмовитися від таких напоїв, як солодка газована вода, солодкий чай, солодкий кава, можна знизити свою залежність. Чим більше пити звичайної води (все в міру, само собою), тим менше буде хотітися інших напоїв.

2. Нові страви

Можна перетворитися на справжнього гурмана, якщо пробувати кілька нових страв на тиждень, страв, що не містять цукру. Те ж м'ясо можна приготувати тисячею різних способів, і кожен спосіб буде призводити до появи нового блюда. Нові смаки допоможуть відволіктися від улюблених десертик, які вже перетворилися з десертів в основний раціон.

3. Більше продуктів з білками і жирами

Зараз спостерігається все більш активне споживання вуглеводів, а білки і жири якось відступають на задній план. Тим не менше, потрібно не забувати про те, що гармонійний, комплексне харчування це те, що потрібно нашому організму. І якщо споживати здорові продукти, то і організм буде здоровіше, і від «цукрової залежності» ми зможемо позбутися.

4. Часто й потроху

Так, правду кажуть дієтологи - краще перекушувати кілька разів на день, ніж 1-2 рази щільно наїдатися. І так, солодкого зазвичай хочеться після такого ось щільного об'їдання. А якщо їсти 5-6 разів на день (потроху, само собою), то солодкого хотітиметься менше. Крім того, це корисно для загального стану організму.

5. Поділяємо продукти

Особисто мені дуже не подобаються люди, які доводять здоровий спосіб життя до статусу релігії. Такі «здоровані» більше схожі на сектантів. Але от пам'ятати, які продукти - корисні (або хоча б нейтральні), а які - шкідливі, потрібно. І в свій раціон складайте так, щоб корисні продукти превалювали.

Переглядів: 218 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: