17.50.18
Як стати хорошим сусідом по кімнаті / квартирі?
Як стати хорошим сусідом по кімнаті / квартирі?
      Днями один мій знайомий скаржився на своїх сусідів по найманій квартирі в Польщі, де хлопці (всього їх троє) живуть, навчаючись в якомусь університеті Варшави. За словами знайомого, сусіди нічого не роблять, забиратися не бажають, плюс ще й шумлять.

Як би не критично для нього, але все одно неприємно. Не так давно я сам жив у гуртожитку, коли навчався, але сусіди у мене були цілком нормальними. До речі, прочитав днями статтю, де розповідалося, як стати хорошим сусідом для своїх співмешканців самому. 

Виявляється, все це нескладно - потрібно просто дотримуватися ряду правил, які і приведуть до добросусідських відносин. Напружуватися особливо не потрібно.

1. Прибирати потрібно регулярно. Як би ви самі не ставилися до санітарії та гігієни, необхідно регулярно забиратися на своїй частині (або в усьому приміщенні, за домовленістю) квартири/кімнати. Вся справа в тому, що сусід/сусіди або власник квартири може бути ну дуже незадоволений тим фактом, що на вашій частині приміщення накопичуються речі, бруд, запахи. 

Так що прибирайте.

2. Домовтеся між собою. Скільки б людина не було в квартирі, між собою потрібно домовитися - хто прибирає, хто готує, хто годує рибок і т.п.

Такі домовленості дуже допомагають у побуті, і не дають розвиватися всякого роду побутових конфліктів. Головне - виконувати свої домовленості, а не залишити їх чисто на папері.

3. Дружіть, або хоча б підтримуйте дружні стосунки з сусідами. Ніхто не любить - людей, які завжди відмовляються гуляти, пити пиво, або просто розмовляти. 

Хоча б іноді погоджуйтеся на спільні прогулянки, вечірки та інші заходи. Звичайно, якщо вас запрошують на дику оргію, ви можете і не погодитися. Але сходити з сусідом/сусідами в клуб або випити пива іноді варто, навіть якщо ви не любите ні клуби, ні пиво.

Дружня атмосфера - це завжди добре.

4. Попереджайте своїх сусідів про гості. Так, нікому не сподобається, якщо в розпал ледачого відпочинку в квартиру заявиться сусід з купою друзів, які будуть шуміти, включати голосно музику і взагалі, створювати дискомфорт.

Так що попереджайте про своїх гостей заздалегідь, плюс домовтеся з сусідами по квартирі про те, щоб вони також попереджали вас.

5. Не беріть їжу у сусіда без дозволу. Зазвичай у сусідів по квартирі/кімнаті в гуртожитку роздільний бюджет на їжу. І цей бюджет витрачається, в тому числі, на продукти, кількість яких лімітовано.

Нікому не сподобається, якщо в один прекрасний день з холодильника зникне місячний запас ковбаси. Вам би таке сподобалося? Думаю, ні. Так що намагайтеся запитувати сусіда/сусідів, якщо збираєтеся взяти щось з їх "стратегічних запасів". 

Власне, це і всі поради. А ви зможете порадити щось ще з зазначеної теми? Було б цікаво почути думку наших читачів.

Переглядів: 316 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close