21.25.38
Як спускають кораблі на воду. Теорія і відео.
 Як спускають кораблі на воду. Теорія і відео.
      Сьогодні постраждаємо трохи гігантоманію. Коли ми спостерігаємо об'єкт завбільшки з багатоповерховий будинок, що мчить на пристойній швидкості повз нас, це не може не захоплювати. А якщо цей об'єкт красивий круїзний лайнер, величезний танкер або просто великий граціозний корабель без особливого вникання в класифікацію - це захоплююче подвійно.

Перед тим як ви переглянете цікаве і захоплююче відео, я трохи подокучаю вам теорією. Сам спуск, власне кажучи, поділяють на керований і некерований. 

Керований спуск  - нудьга смертна, немає екшену, бризок і захоплених криків роззяв і будівельників. Кораблик тихо- мирно опускається у воду за допомогою плавучого дока, або в сухий док надходить водичка і корабель просто повільно але вірно спливає в ній. Також для малих суден використовуються підйомні крани, які акуратненько ставлять їх на воду, або використовують сліпи на тросах (сліп - похилий майданчик, по якомй корабель з'їжджає у воду). 

Самі видовищні спуски кораблів на воду відбуваються саме тоді, коли  спуск некерований  - з так званих стапелів. У спрощеному варіанті, це якісь рейки, зараз правда все частіше стали використовувати поздовжні щити, за якими корабель несеться з розгону в хвилі, часто перемелюючи довколишні споруди, і хвилею накриваючи поруч стоячі суденця. Причина одна - дешевизна такого способу. 

Некерований спуск підрозділяється на подовжній і бічний, і якщо з поздовжнім все ясно - корабель кормою вперед спускається на воду (так як корми ширше ніж ніс, з отже менше зариється у воду) то за видовищність і вигуки публіки цілком відповідає бічній узвіз. 

Пропоную ознайомитися з цікавим відео, де десятки тисяч тонн несуться до води боком, по шляху змітаючи балки, опори, троси і ефектно піднімаючи хвилі, які часто змітають все навколо.

Зрозуміло, що такі заходи роблять непогану рекламу судну і на освітлення такої події збирається купа репортерів, а жінка, за традицією, розбиває пляшку вина чи шампанського про корабель. За легендою моряків, судно, що не пізнало вина, пізнає кров. Достовірно відомо, що у випадку з « Титаніком » про пляшечку забули, і чим все це скінчилося - кожен знає.

Про наслідки після спуску пропоную вам до перегляду ще один цікавий ролик

Ну і бонусом відео, на якому показано, як не треба спускати корабель на воду, гіркоту будівельників та інженерів, а також передбачувані синці оператора додаються.

Переглядів: 662 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close