DVI

Четвер, 27.06.2019, 11.08.30
Головна » 2013 » Січень » 8 » Як сліпі люди використовують Instagram [відео]
17.44.00
Як сліпі люди використовують Instagram [відео]
Як сліпі люди використовують Instagram [відео]

               Томмі Едісон ( Tommy Edison ) сліпий з народження, проте це не заважає йому використовувати мобільне фото додаток  Instagram , щоб компенсувати відсутність камери. У відео Томмі, у якого вже більше 10 тисяч передплатників, пояснює, як він використовує Instagram для зйомки, редагування та публікації фотографій.


Використовуючи «можливості» свого смартфона, Едісон може зробити так, щоб голосової помічник Siri читав вголос все, до чого він торкається - від додатків і назв фільтрів до кнопок для публікації в соціальних мережах. Томмі підписує фотографії за допомогою функції розпізнавання мови.

Як сліпі люди використовують Instagram:

Переглянути фотографії Томмі Едісона можна тут .

На додаток до Instagram, Едісон також веде канал на YouTube , де розповідає про веселі моменти з життя сліпої людини, і пояснює, як готує їжу для себе й інші речі.

Для сліпих людей існує цілий ряд додатків, покликаних полегшити їм життя. Наприклад, одне з них дозволяє визначити, який номінал купюр тримає в руках людей, тоді як інше використовує дані Foursquare, для того, щоб допомогти слабозрячим людям орієнтуватися на вулицях.

Переглядів: 469 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: