DVI

Понеділок, 17.06.2019, 01.41.17
Головна » 2013 » Січень » 10 » Як поводитися в кінотеатрі? кілька порад
15.15.29
Як поводитися в кінотеатрі? кілька порад
Як вести себе в кінотеатрі? Кілька порад

                Кілька разів я публікував поради про правила поведінки в громадських місцях. І майже кожного разу в коментарях читачі писали: "Ми все це знаємо, навіщо ж повторювати?". У мене подібні коментарі викликають одне важливе питання: "Якщо всі це знають, звідки беруться ті, хто неправильно себе веде?". 


Ймовірно, не всі знають правила поведінки, а якщо і знають, то свідомо чи несвідомо цими правилами нехтує. Так що варто, обов'язково варто час від часу нагадувати собі, як потрібно себе вести, в різних місцях, в різний час. Сьогодні поговоримо про кінотеатрах.

Відразу скажу, особисто мене напружують найбільше любителі попкорну - раз, і любителі голосно поговорити /посміятися (не в тему) - два. Все інше мене не нервує. Але, звичайно ж, нервує інших людей. Давайте подивимося, що потрібно і чого не потрібно робити у кінотеатрі.


Приходьте на сеанс вчасно


 Буває і так, що ви спізнюєтеся з незалежних від себе обставинам. Але найчастіше люди спізнюються на сеанс, оскільки допивають пиво /доїдають морожено в прилеглому кафе. Повторимо заяложену фразу: "Точність - ввічливість королів", і приймемо все це до уваги, добре? Адже спізнилися люди відволікають увагу глядачів від сюжету, залучаючи це увагу до себе. 


Вимкніть мобільний телефон


Відразу чую голоси "так знаємо ми!". Але чомусь половина залу про це знає, але телефони і раніше видають сигнали, вібрують і т.п. Дві години, звичайний час фільму, без зв'язку може витримати будь-яка людина, погодьтеся. Варто спробувати утриматися від розмови по мобільному /відправки смс. Та й навіть відхилений дзвінок дуже заважає іншим.


Не розмовляйте під час сеансу


Якщо вже дуже потрібно, скажіть своєму співрозмовнику щось Шепета. Але ні в якому разі не розмовляйте голосно. Також варто утриматися від гучного сміху (звичайно, не в тому випадку, якщо ви дивитеся комедію, або на екрані показують щось дійсно смішне).

 Ось трохи відео (із слабкими нервами не дивитися), що може трапитися , якщо не виконувати це правило. Відео небагато криваве, автор - Lars Von Trier, так що, самі розумієте ...


 Помийтесь, почистіть зуби 


Так-так, звучить нерозумно, але багато хто з нас сиділи, напевно, поруч з "вонючками" - якщо не в кіно, то в громадському транспорті. Людина може бути дуже ввічливим, виконувати всі визначені правила поведінки. Але - всидіти поряд з такою людиною просто неможливо. Не нехтуйте гігієною.


Їмо тихо


 Любителі попкорну, чіпсів і коли. Будь ласка, не шарудить голосно під час сеансів, не хрумтіть їжею. Звичайно, якщо йде фільм типу "сумерок" або "Трансформерів", то попкорн і кола - обов'язкові атрибути. Але якщо ви прийшли на драму, психологічний детектив і т.п., може, варто утриматися від жування? :) 


Не водіть дітей на дорослі фільми


Залишається тільки дивуватися тим матусям /татусям, які водять своїх малолітніх діточок на фільми типу "Пили". Звичайно, все можна зрозуміти, дітей може бути, не з ким залишити, а фільм подивитися хочеться. Але, по-перше, такі фільми травмують психіку дитини, і дуже сильно. По-друге, крики дитини травмують психіку оточуючих. Дітям потрібні мультики, а не жахи.

Переглядів: 1523 | Додав: dvi | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: