DVI

Четвер, 27.06.2019, 11.56.29
Головна » 2013 » Січень » 28 » Як не заразитися взимку на роботі?
18.39.14
Як не заразитися взимку на роботі?
Як не заразитися взимку на роботі?

                Якщо ви - фрілансер, який працює вдома в повній самоті, то стаття не буде для вас так само корисна, як для людини, що працює в офісі. Взимку джерел хвороботворних вірусів, включаючи грип, дуже багато.


Це і громадський транспорт, і магазини, і кінотеатри. Але найбільше шансів підхопити хворобу на роботі, в офісі . Як цього уникнути? Читаємо.

Поменше контактів з предметами загального користування

Найбільш небезпечними в цьому плані є крани в туалетах, дверцята мікрохвильової печі, чужі клавіатури і миші. Варто частіше мити руки (з милом), якщо ви контактуєте з усіма цими предметами (плюс потискуєте руки колегам і начальству). Також варто стежити за чистотою своїх клавіатури і миші - намагайтеся використовувати спеціальні засоби для їх очищення.

Миття рук

Ймовірно, миття рук - один з головних способів зберегти власне здоров'я. Мити руки потрібно в зимовий час частіше, бажано після кожної загальної зустрічі, масових рукостискань, і інших зіткнень. Звичайно ж, не потрібно перетворювати миття рук в манію, в ціль життя. Але миття рук 1-2 рази на день взимку (та й улітку) - це замало.

До речі, ось як правильно мити руки:

Дотики

Тут вже мається на увазі необхідність утримуватися від дотиків до власної особи, наприклад. Дуже часто, не помічаючи цього, ми торкаємося руками до обличчя, включаючи ніс, очі, рот. А адже на руках - найбільше мікроорганізмів. І якщо ви потиснули комусь руку (і цей хтось - носій інфекції), і тут же почухали свій ніс - з високим ступенем імовірності ви захворієте. Так що намагайтеся стежити за своїми руками.

Знижуємо зневоднення

Наш організм діє, як добре змащена машина тільки тоді, коли в ньому, в організмі, всього достатньо - і рідини, і поживних речовин. Що стосується рідини, варто пити побільше води (кава і газована вода тут не підійдуть). Звичайна вода, ось що вам потрібно.

Вітаміни

Про це компоненті не варто забувати, адже вітаміни - також одна з гарантій того, що ви не захворієте. Порадьтеся зі своїм лікарем, і в найближчій аптеці придбайте потрібний вам комплекс. Як і у випадку з миттям рук, прийняття вітамінів не варто перетворювати на манію, але забувати про них ні в якому разі не можна.

Переглядів: 577 | Додав: dvi | Теги: не заразитися взимку, офіс | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: