18.02.04
Як не втратити гроші в нинішній економічній ситуації
      Якщо з вашої зарплати виходить відкладати, то за мірками життя в нашій країні - ви щаслива людина. Якщо ви знаєте, як відкладене зберегти і примножити - ви щасливі подвійно. Більшість же мучиться, як зберегти зароблене, щоб не згодувати все інфляції і не те що не примножити, а хоча б не втратити.

Дійсно, нинішня економічна ситуація змінюється на очах. Експерти пророкують кризи один за іншим, у великого банку відібрали ліцензію, ціни неухильно повзуть вгору. Як же зберігати гроші в нинішній економічній ситуації? 

 1. Зберігай 

На думку експертів незалежних економічних фондів, зберігати таки потрібно в банку. Причому найкраще розкласти яйця в різні кошики. Це потрібно передбачати щодо валют - тому що зберігання в гривнях великий ризик. Гривня піддається інфляції, яка скаче, реагуючи на найменшу зміну економічної і політичної ситуації в нашій країні. А так як передрікають збільшення інфляції в найближчому майбутньому, то цілком зрозуміло, що гривня буде знецінюватися. 

Долар в останній час зміцнився, і великі закордонні інвестори зберігають свої накопичення саме в цій валюті, проте динаміка його росту може сповільнитися, як зараз, наприклад, євро, на тлі криз у країнах Євросоюзу. Однак у євро хороша репутація і експерти вважають, що ця валюта може швидко відігратися і незабаром почати рости з колишньою силою, обганяючи долар. Таким чином, доцільніше всього зробити мультивалютний вклад з можливістю перекладати і зменшувати пропорційно частки тієї чи іншої валюти в загальному внеску.

Однак у міністра економіки інша точка зору. Воно вважає, що той, хто зберігає гроші в мультивалютний вклад - ніколи не виграє, посилаючись на ризики коливання валютних курсів. Зберігати треба в тій валюті, яку збираєтеся витрачати і витрачаєте більше і частіше за все зараз - така його основна думка. Курс гривні підтримують серйозні золотовалютні запаси нашої країни, тоді як американці не проти побалуватися включенням друкарських верстатів просто так, - вважає він. 

2. Витрачай

Інша сторона медалі, полягає в тому, що найбільш правильним рішенням називають не зберігання грошей у панчосі під матрацом або в банці, а трата їх тут і зараз. Дійсно, покупка нерухомості, наприклад, квартири - це досить серйозне вкладення, яке з поточним часом тільки збільшить свою вартість. Також доцільними методами називається покупка землі і акцій перспективних компаній. І якщо компанії можуть прогоріти, то землю завжди можна буде перепродати.

Тим, у кого зайвих грошей не так багато щоб купувати будинок або землю, радять вкластися в золото. Шалене зростання в 2000-му і непогане зростання в поточний час обіцяє нам, ніби як, безбідну старість. Однак не варто бігти в ювелірний магазин і обважувати себе ланцюгами і сережками з голови до ніг. Сенс має купити в тих же банках монети або злитки, саме вони вважаються найбільш ліквідними. 

В принципі можна взагалі не відмовляти собі ні в чому і вкладати гроші в довгострокові проекти - ремонт будинку, переобладнання дачі, покупка машини, поїздка в далекі країни. Гроші, таким чином, виконають свою функцію задоволення ваших потреб і не втратять своєї вартості.

Переглядів: 369 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close