DVI

Середовище, 19.06.2019, 06.57.21
Головна » 2013 » Січень » 25 » Як екстрасенси дізнаються про вас правду?
16.51.44
Як екстрасенси дізнаються про вас правду?
Як екстрасенси дізнаються про вас правду?

                 Сьогодні прям Різдво якесь, наткнувся на ролик з'єднав мої 3 улюблені теми: екстрасенсів-шарлатанів, інтернет, цікаві рекламні ролики. 


 Отже, сюжет рекламної компанії проведеної бельгійської фінансової федерацією дуже простий: у Брюсселі поставили красивий білий намет, всередині його оснастили всяким окультним декором і посадили туди самого екстрасенса чи ясновидця, як завгодно. 

Далі туди запросили звичайних людей, сказавши що це зйомки програми на зразок Битви екстрасенсів . Звичайний народ заходить на безкоштовний сеанс до людини який заявляє що зможе прочитати їх, і дізнатися всю правду.

 І він адже дійсно це робить, ніхто з десятка учасників навіть на секунду не засумнівався що перед ним справжній екстрасенс - адже він не помилявся і говорив такі речі про які практично ніхто не знає і не міг впізнати ... Але був у нього один мааааааленький секрет. 

Дивіться всі самі, або ж під роликом читайте моє пояснення (переклад) що там і як відбувалося.

  

Отже, цю рекламну компанію проводила Бельгійська Фінансова Федерація з метою показати як люди необережні зі своїми персональними даними, і що ці дані можуть бути використані проти них.

Перед тим як зайти до намету у людей у ​​вигляді формальності запитували їх ім'я, далі екстрасенс (актор) просто красиво і туманно повідомляв інфорациі яку знайшли сидять в сусідній кімнаті компьюторщікі, які для цього використовували акаунти в соц мережах і іншу доступну онлайн інформацію .

Відмінна рекламна акція яка отримувала більше 8 млн переглядів. Є чому повчитися і над чим подумати ;).

Переглядів: 284 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: