DVI

Четвер, 22.03.2018, 06.11.47
Головна » 2016 » Листопад » 2 » iVOX Ukraine: скільки українців користуються банківськими картами для онлайн-оплати і що найчастіше сплачують [інфографіка]
14.30.38
iVOX Ukraine: скільки українців користуються банківськими картами для онлайн-оплати і що найчастіше сплачують [інфографіка]

      Дослідницька компанія iVOX Ukraine провела онлайн опитування за участю 1075 респондентів для того щоб з'ясувати, як українці користуються банківськими картами, що оплачують в інтернеті і чому активні користувачі Всесвітньої павутини побоюються здійснювати онлайн платежі за допомогою банківських карт.

За результатами онлайн опитування, власники зарплатних (69%), дебетових (26%) і підприємницьких (6%) карт користуються ними 2-3 рази на місяць.
Власники кредитних (59%), соціальних (20%) і пенсійних карт (12%) використовують їх, в основному, раз на місяць.

Інфографіка: 74% української інтернет-аудиторії користуються банківськими картами для онлайн-розрахунків

90% українських інтернет-користувачів розраховуються картами за товари і послуги через термінали в точках офлайн продажів. 74% оплачують покупки онлайн, 58% користуються картами для грошових переказів.

Інфографіка: 74% української інтернет-аудиторії користуються банківськими картами для онлайн-розрахунків

Найпопулярніша послуга, яка оплачується картою через інтернет - поповнення рахунку. 83% респондентів користуються картами, щоб внести гроші за послуги мобільного зв'язку, інтернет-доступу і телебачення. Для онлайн-шопінгу банківськими картами користуються 70% респондентів. 47% оплачують через інтернет комунальні послуги, 42% купують залізничні або авіаквитки.

Інфографіка: 74% української інтернет-аудиторії користуються банківськими картами для онлайн-розрахунків

Майже кожен третій респондент (32%) користується карткою для погашення кредитів через інтернет-банкінг. 20% учасників опитування зазначили, що купують за допомогою карт електронні квитки на концерти, спортивні та масові заходи. 12% перераховують з карти пожертвування, 10% оплачують дистрибуцію косметики, 9% купують ігри, фільми і інший розважальний контент. 8% респондентів оплачують в інтернеті за допомогою банківських карт освітні послуги, 4% у такий спосіб оплачують штрафи і податки, 2% поповнюють паливні карти.

Серед основних причин, за якими українські інтернет-користувачі не здійснюють онлайн-оплати за допомогою карток - це страх стати жертвою шахрайства сайтів-продавців і постачальників послуг (29%) і побоювання, що дані карти можуть бути викрадені під час передачі через інтернет (27 %). Шахрайства з боку банків бояться 8% респондентів.

Інфографіка: 74% української інтернет-аудиторії користуються банківськими картами для онлайн-розрахунків

Для 18% опитаних важливо мати на руках паперові документи, які підтверджують оплату. 16% не хочуть реєструватися і залишати свої персональні дані. Не довіряють системам онлайн-платежів 11% респондентів. 8% зазначили, що їм не вистачає інформації про способи оплати, 6% не влаштовує наявність і розмір комісій за онлайн-оплати в інтернеті.

Переглядів: 195 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: