DVI

Середовище, 19.06.2019, 05.54.39
Головна » 2013 » Січень » 15 » IT: робот-тарган, мультиджойстик і моторизовані черевики
13.07.04
IT: робот-тарган, мультиджойстик і моторизовані черевики
IT: робот-тарган, мультіджойстік і моторизовані черевики

У цьому випуску читайте:

  •  Зручний мультиджойстик для сучасного користувача; 
  • Черевики з "моторчиком;
  • Дуже швидкий робот-тарган.

А тепер детальніше про кожен.

Мультиджойстик 

Це пристрій важко назвати просто "джойстик", оскільки це - в буквальному сенсі слова гаджет-комбайн, який поєднує в собі велику кількість функцій. Так, в цьому пристрої є QWERTY клавіатура, є модулі бездротового зв'язку, WiFi і Bluetooth. Плюс до всього, обсяг пам'яті пристрою складає цілих 64 ГБ, чого з головою вистачить для самого вимогливого користувача.Черевики з моторчиком

Spnkix - це пристрій, який без всяких проблем пристібається до взуття, черевиків. Простягнув девайс до свого взуття, можна розвинути швидкість аж до 16 км /год, причому черевики повезуть вас, куди потрібно. На одному заряді акумулятора черевики здатні їхати аж до 11 кілометрів. Так що на роботу /з роботи можна добиратися за допомогою цього девайса. Є і безпровідний пульт управління. Заряджати акумулятори пристрої потрібно близько 4-5 годин.


Робот-тарган б'є рекорди

Технологія створення роботів пішла далеко вперед. Наприклад, студент університету Берклі зміг створити робота, який за розміром і швидкості бігу не поступається таргану. Правда, з приводу розміру - тут порівняння йде саме з тарганами, а не "Прусак" (або рудим тарганом, така наукова назва "прусака"). Так от, розмір робота - всього 10 сантиметрів, вага - 30 грамів. Швидкість бігу робота - 2,6 метра за секунду. Це дуже швидко, як ви можете зрозуміти.

Переглядів: 370 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: