DVI

Четвер, 27.06.2019, 11.26.42
Головна » 2013 » Січень » 4 » IT: припинено випуск Playstation 2
11.55.58
IT: припинено випуск Playstation 2
IT: припинено випуск Playstation 2

У цьому випуску читайте:

  • Sony припинила випускати консолі PS2;
  • Створена крижана пластинка для грамофона;
  • LifeBot 5 - "віддалена" медицина стає реальністю.

Припинення випуску Playstation 2


Ця ігрова консоль стала легендою ігрового світу. Наприклад, Xbox (без приставки 360) вже мало хто пам'ятає. А ось PS 2 пам'ятають багато геймери, у деяких ця відеоприставка досі перебуває в робочому стані.

Але, звичайно, час іде, все змінюється, і популярність навіть такої відомої консолі, як PS2, падає. Зараз виробляти даний девайс вже невигідно: мало хто купує, і Sony припинила випуск пристрою на останньому з існуючих ринків збуту - японському.

До слова, перші екземпляри пристрою побачили світ 13 років тому. Всього було продано близько 150 мільйонів консолей, і випущено близько 10 тисяч ігор.


Крижана пластинка для програвача "вінілу"


Незважаючи на те, що зараз програвачі платівок майже ніде, за рідкісним винятком, не використовуються, TBWA Stockholm вирішили створити крижану пластинку. І адже вийшло! Крижана пластинка зі звичайної (правда, дистильованої) води працює, як треба. Причому якихось особливих умов для роботи не потрібно - звичайний програвач здатний працювати з такою незвичайною платівкою. Ось відео процесу:LifeBot 5 - лікуємо людину віддалено


Пристрій, який ви бачите на фотографії, дозволяє лікувати людину віддалено, в самих різних умовах. Причому найважливіші параметри стану організму людини передаються теж віддалено, так що лікар з Великобританії, наприклад, зможе допомогти порадою колегам з Тонго. Маса девайса становить 6,8 кг.


Переглядів: 280 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: