DVI

Середовище, 19.06.2019, 05.58.50
Головна » 2013 » Січень » 28 » IT новини: робот з бензопилою
18.42.32
IT новини: робот з бензопилою
IT новості: робот з бензопилою

У цьому випуску читайте:

  • Робот-столяр з бензопилою;
  • утилізуючи старі супутники;
  • Додатковий об'єктив для iPhone;

А тепер докладніше про кожну з новин.

Робот-столяр

 На одній з технологічних виставок Німеччині був представлений робот, вміло орудує бензопилою. Цей робот дуже швидко вирізає з дерев'яного поліна стільці. Стільці розробники продавали всім охочим, жартуючи, що покупка стільця - гарантія того, що  робот не поїде до вас додому.

 Утилізація старих супутників за допомогою Phoenix 

Агентство DARPA розробило найцікавіший проект супутника Phoenix, ктор зможе утилізувати космічне сміття. У це поняття входять як частини супутників, так і цілі супутники, які не використовуються більше. Тестування Phoenix буде проводитися в 2016 році, саме тоді цей робот спробує взяти антену в іншого супутника, який розташовується на орбіті Землі і більше ніким не використовується.

iPhone 5 в ролі професійного фотоапарата

Ще одна компанія, яка займається виробництвом телеоб'єктивів для iPhone 5, представила телеоб'єктив для цього смартфона. Об'єктив більше схожий на телескоп, ніж на об'єктив, але використовується саме для розширення можливостей фотокамери пристрої. При цьому девайс поставляється разом зі штативом, вельми зручним для отримання якісних знімків.

Переглядів: 309 | Додав: dvi | Теги: Робот | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: