DVI

Понеділок, 26.08.2019, 06.51.24
Головна » 2013 » Квітень » 12 » IT новини: американські ЗМІ переходять на платний режим...
10.42.33
IT новини: американські ЗМІ переходять на платний режим...
IT новини: американські ЗМІ переходять на платний режим

У цьому випуску читайте:

  • Онлайн-версії газет США переходять на платний режим надання контенту;
  • Intel зробить Thunderbolt ще швидше;
  • Google подає заявку на домен search.

Платний режим доступу для онлайн-ЗМІ

Кілька років тому одне з найвідоміших американських видань, вірніше, його онлайн-версія, перейшло на платний режим доступу до своїх статей і новин. Іншими словами, якщо раніше агентство отримувало прибуток від кліків по рекламке, розставляти в матеріалах, то зараз гроші приходять від користувачів, що купили собі передплату.

І зараз все більше американських ЗМІ переходять на таку систему роботи, оскільки вона приносить більше прибутку, плюс не дратує читачів, як реклама в статтях. За останні кілька місяців на платну підписку переходять такі видання, як The Los Angeles Times, The Washington Post, Chicago Tribune, Houston Chronicle, Philadelphia Inquirer і Orange County Register. А всього платними стали близько сотні видань. Загалом, все це вже можна назвати мейнстрімом.

Intel прискорить Thunderbolt в два рази

Thunderbolt - новий інтерфейс передачі даних, створений спільно командами Apple і Intel. Цей інтерфейс більш швидкий, ніж USB 3.0, однак, має кілька недоліків, включаючи високу ціну дата-кабелю. Але, схоже, Thunderbolt буде розвиватися і далі. Наскільки можна судити, все більше пристроїв випускаються з підтримкою Thunderbolt.

Intel днями представила нове покоління інтерфейсу, яке дозволяє передавати дані з пристрою на пристрій приблизно в два рази швидше, ніж до цього. Теоретична швидкість передачі даних в новій версії Thunderbolt - 20 гігабіт на секунду.

Google подає заявку на домен. search

Корпорація Google повідомила про те, що у разі отримання домену. search компанія збирається перетворити його на бесточечний домен http://search/, до якого компанія відкриє доступ іншим пошуковим системам. Заявку на відповідні зміни корпорація відправила в ICANN, організацію, яка займається доменами.

Крім. search, Google подала заявку і на такі домени, як. google,. gmail,. youtube,. android, а також. lol,. wow,. love. Зрозуміло, що є й інші компанії, які бажають отримати ці домени в свою власність.

Переглядів: 226 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: