DVI

Четвер, 27.06.2019, 11.20.13
Головна » 2013 » Січень » 25 » ІТ: нова система захисту від кібератак розробляється
15.54.00
ІТ: нова система захисту від кібератак розробляється
ІТ: нова система захисту від кібератак розробляється в ФСБ

У цьому випуску новин читайте:

  •  Система захисту від кібератак авторства; 
  • Незвичайні приклади використання 3D друку;
  • Хмарне сховище фотографій від Nikon.

 Служба по боротьбі з кібератаками

 Днями президентів РФ підписав наказ про створення системи боротьби з комп'ютерними атаками. Власне, згідно з цим документом, ФСБ повинна створити систему виявлення, попередження і ліквідації наслідків комп'ютерних атак на інформаційні ресурси РФ, 

Ось, що сказано в указі: "Покласти на ФСБ Росії повноваження щодо створення державної системи виявлення, попередження і ліквідації наслідків комп'ютерних атак на інформаційні ресурси РФ - інформаційні системи та інформаційно-телекомунікаційні мережі, що перебувають на території РФ і в дипломатичних представництвах і консульських установах РФ за кордоном ".

Само собою, робота над створенням такої системи буде тривалою, кропіткою, але було б дуже цікаво подивитися на те, що вийде в результаті.

Що можна надрукувати на 3D принтері?

Всі ми вже звикли до того, що 3D принтери з фантастики перетворилися на реальність. Але, крім печатки різного роду деталей, тепер такі пристрої використовуються і в дуже незвичайних проектах.

Ось список таких дивних і оригінальних проектів:

  1. Створення ландшафтного будинку з блоків, надрукованих на принтері;
  2. Створення частині ключа для білоголового орлана, постраждалого внаслідок пострілу людини;
  3. Друк тканин і органів людини;
  4. Друк елементів одягу і взуття;


В общем-то, 3D друк все тісніше входить у наше життя, в наш побут. Цілком може бути, що вже скоро 3D принтери з'являться в кожному будинку, як до цього сталося з принтерами звичайними.

Nikon створює інтернет-сховище фотографій

Корпорація Nikon створює власне "хмарне" сховище фотографій, доступ до якого буде надаватися покупцям техніки цього виробника.

Файлове простір буде виділятися і іншим користувачам, але в загальному випадку мова йде про 2 ГБ місця під файли. А в разі власників техніки Nikon мова йде вже про 20 ГБ. Сервіс отримає назву Nikon Image Space.

Переглядів: 291 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: