DVI

Середовище, 19.06.2019, 05.54.44
Головна » 2013 » Січень » 11 » IT: на CES 2013 показують багато цікавого
12.13.21
IT: на CES 2013 показують багато цікавого
IT: на CES 2013 показують багато цікавого

У цьому випуску читайте:

  • Вихід Firefox 18 і демонстрація Firefox OS;
  • Анонс та відео Ubuntu Phone OS;
  • Недорога версія iPhone незабаром з'явиться в продажу?

Firefox 18 і Firefox OS


Якщо хто ще не оновив свій браузер Firefox, саме час це зробити. У новій версії, як завжди, велику кількість поліпшень, так що Firefox 18 став ще краще. У всякому разі, так заявляють розробники.

Але найцікавіше не це, а те, що Mozilla продемонструвала Firefox OS. Ця операційна система для мобільних пристроїв була продемонстрована на CES 2013, і нижче можна бачити запис демонстрації:Ubintu Phone OS на CES 2013


Ще одна мобільна операційна система була показана на технологічній виставці CES 2013. Глава компанії Canonical продемонстрував мобільну ОС, Ubuntu Phone OS, і, на щастя, цю демонстрацію записали на відео. У якості бази послужив смартфон Samsung Galaxy Nexus.
Скоро може з'явитися недорогий iPhone


На думку журналістів Wall Street Journal, незабаром у продажу може з'явитися бюджетна версія iPhone. При цьому конфігурація пристрою навряд чи буде сильно відрізнятися від поточної конфігурації нового iPhone 5. Бюджетним він буде через використання полікарбонатного пластику для виготовлення корпусу пристрою. Крім того, для таких телефонів цілком можуть бути використані деталі від перероблених iPhone-ів.

 Поки що неясно, коли такі пристрої з'являться у продажу, і чи з'являться взагалі.

Переглядів: 252 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: