DVI

Середовище, 19.06.2019, 06.03.55
Головна » 2013 » Січень » 24 » ІТ: книга в стилі стімпанк із захистом
13.07.57
ІТ: книга в стилі стімпанк із захистом
ІТ: книга в стилі стімпанк із захистом

У цьому випуску читайте:

  • Записна книга з системою захисту;
  • Пасивний підсилювач звуку для телефону;
  • Сучасний стаціонарний телефон;

Записна книга в стилі стімпанк

Відмінну роботу провів любитель стімпанк по імені Аарон Ревенсдейл. Ця людина створив шикарну записну книжку в стилі стімпанк, оснастивши це чудо системою захисту. Як можна зрозуміти, система захисту не менш оригінальна, ніж сама книга. Захист подвійна. Перша частина являє собою чотири вимикача, кожен з яких повинен бути розташований в правильному порядку, інакше книга не відкриється.

І навіть після цього потрібно постукати в певному ритмі по центру книги пальцем, щоб книга відкрилася. В іншому випадку книга може просто не відкритися.

Boom - оригінальний пасивний підсилювач звуку для телефону

Це пристрій, якщо його можна так назвати, більше нагадує рупор, чим, власне і є. Єдине призначення такого девайса - посилення звуку динаміка смартфона. Більше ця річ нічого не вміє. Тим не менше, її, речі, творець збирається почати продавати свої підсилювачі, сподіваючись на попит. Навіть не знаю, чи варто йому на це сподіватися. Як думаєте?

UrbanHello - стаціонарний телефон, як він є

Зараз стаціонарні телефони стають все менш популярними. Тим не менш, мільйони людей продовжують користуватися такими пристроями. Само собою, дизайнери створюють нові корпуси для станціонарних телефонів, корпуси, які викликають здивування, і в деяких випадках, захоплення. Наприклад, телефон UrbanHello являє собою незвичайний пристрій відразу з двома дисплеями і цифровою клавіатурою.

Поки ви тримаєте "трубку" у руці, працює внутрішній динамік. Якщо девайс поставити під час розмови на стіл, включаяется зовнішня зв'язок.

Переглядів: 432 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: