17.08.51
IT-дайджест: Пістолет на принтері
IT-дайджест: Пістолет на прінтере

У цьому випуску читайте:

 - Як влаштований Internet Archive?; 
 - Друкуємо пістолет на 3D принтері;
 - Ще один робот, робот-черепаха. 


А тепер детальніше про кожен з подій.

Internet Archive - що там всередині?

Серед наших читачів не так багато людей, які ніколи не працювали з Internet Archive . Цей ресурс має дійсно величезний архів веб-сторінок, фільмів, книг, аудіозаписів та іншого. За допомогою цього ресурсу можна насолодитися переглядом самого старого «котовідео», отриманого в 1894 році студією Едісона. Крім того, можна дізнатися, як виглядала сторінка Білого Дому багато років тому. Але все це вершина айсберга. А що у Internet Archive всередині, так би мовити? Це показується на відео в продовженні. 

Зрозуміло, що Internet Archive - це не тільки заархівовані сайти, це постійна робота над оцифруванням людського знання, якщо так можна виразитися. Відео, як можна вже здогадатися, англомовне, але особливої ​​праці зрозуміти, що до чого, не складе. До речі, половину «ефірного часу» займає інтерв'ю з головою проекту, так що ролик варто переглянути.

Роздруковуємо зброю на 3D принтері

Ентузіаст-зброяр Cody Wilson створив унікальний пістолет, який повністю складається з ABS пластику. Цей пістолет роздруковується на 3D принтері, і зробити це може будь-яка людина, у якого під рукою такий принтер. Ну, а завдяки тому, що принтери подібного роду вже не назвеш новинкою, вони поширені повсюдно, пістолет такого типу доступнішим, ніж здається.

Розрахований цей пістолет на 1 патрон, хоча пізніші модифікації будуть здатні виробляти 11 пострілів. Само собою, законодавці США вже підняли шум з приводу "роздруковуваних" пістолетів. Адже можна припустити, що незабаром така зброя буде проводитися в будь-якому гаражі, в будь-якому офісі. Так, це незаконно, але спробуй знайди порушника.

Цілком може бути, що створення "друкуються" пістолетів та іншої зброї подібного роду незабаром буде заборонено в США.

&

Робот-черепаха

І знову відзначилися американці, які створили робота-черепаху. Цей біометричний робот, здатний пересуватися як по піску, так і по гранульованої поверхні (наприклад, по дрібному щебеню). Робот був створений для моделювання процесу руху черепах. Принцип руху черепах по піску цікавий тим, що його можна реалізувати в транспортних засобах, здатних без проблем подорожувати по піску.

Переглядів: 516 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close