10.56.30
ІТ-дайджест: Internet machine - фільм про те, як працює Інтернет
У цьому випуску читайте:
  • Internet machine - документальний фільм про дата-центрах;
  • 8-ядерний недорогий смартфон з Китаю;
  • Смартфони допомагають розпізнавати меланому.

Internet machine 

Днями з'явилася інформація про найцікавіший документальному фільмі, мета якого - популярно розповісти про те, як працюють "хмари", і що стоїть за цим поняттям. 

Фільм цікавий тим, що його створили для всіх - насамперед, для звичайних людей, які й уявлення не мають, що потрібно для підтримки роботи їх улюбленого Ві юа, Фейсбук, вконтакті, або Dropbox - а. 

Як об'єкт для роботи виступив дата-центр компанії Telefonica. Дата-центр був вибраний як один із зразкових. Автор фільму в цікавій формі показує всі функціональні елементи дата-центру, включаючи мережеве обладнання, системи охолодження, резервні генератори, акумулятори, комунікації і все інше. 

Ось кадри з самого фільму (варто відзначити, що фільм був знятий для показу на трьох екранах одночасно, демонструється фільм зараз в Центрі Сучасної культури, Барселона). Екрани стоять так, щоб людина при перегляді фільму була оточена зображеннями, що створює ефект присутності. 

Chuwi VX3

Китайці роблять все більше цікавих пристроїв. так, 8-ядерний Планшетофони з Full-HD дисплеєм за 200 доларів - гаджет, про який раніше доводилося тільки мріяти. Зараз же китайські виробники змогли створити саме такий продукт, якість якого, до речі, досить хороше. 

Конфігурація пристрою включає процесор Mediatek MTK6592, з 8 ядрами і частотою роботи 1,7 ГГц. Крім того, встановлено 2 ГБ ОЗУ, і вбудований накопичувач на 16 ГБ. Як вже говорилося, дисплей в пристрої - 7 -дюймовий IPS Full - HD.

Є дві камери, тилова і фронтальна, з роздільною здатністю 8 і 2 МП.

Смартфон як засіб діагностики меланоми

Меланома - це рак шкіри, вельми небезпечна форма раку. Діагностувати меланому може тільки кваліфікований лікар. Як відомо, кваліфікованих лікарів не так багато, і в деяких містах дерматологів - венерологів взагалі немає.

Професор Джордж Зоуракіс з університету Х'юстона, створив додаток, що дозволяє діагностувати рак з високим ступенем точності, близько 85 %. Ця програма встановлюється на смартфон, до якого підключається особливий пристрій - дермаскоп. 

Пристрій, скануючи підозріле місце, передає зображення на смартфон. Той обробляє, аналізує зображення, і видає рішення.

У принципі, система вельми цікава, залишилося тільки дочекатися, коли вона з'явиться на ринку.

Переглядів: 379 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close