DVI

Вівторок, 17.09.2019, 22.45.50
Головна » 2013 » Серпень » 9 » IT: Bluetooth-уразливість в японському унітазі
10.13.50
IT: Bluetooth-уразливість в японському унітазі
IT: Bluetooth-уразливість в японському унітазі

У цьому випуску читайте про:

  • хакери, зламували просунуті японські унітази; 
  • невдалу долю смартфона Ubuntu Edge; 
  • новий спосіб виробництва меблів. 

Ці небезпечні японські унітази

Виявляється, в японському унітазі Satis є прихована вразливість. Зловмисник може отримати доступ до функцій сантехнічного пристрою по Bluetooth. Можете собі уявити, цей унітаз має власний модуль бездротового зв'язку, і власний додаток для смартфонів. Однак для сполучення унітазу і смартфона використовується код 0000 , який не можна змінити. Так що зловмисникові залишається тільки закачати додаток на власний смартфон і керувати унітазами по всій окрузі, хоча задоволення досить сумнівне ...

Ubuntu Edge навряд чи збере потрібну суму

Зараз компанія Canonical збирає кошти для початку виробництва смартфона Ubuntu Edge . Згідно з задумом, смартфон повинен працювати відразу з двома операційними системами, плюс підключатися до монітора. При підключенні смартфона до клавіатури, миші і монітора ми отримуємо повноцінний ПК, який працює не повільніше стандартного персонального комп'ютера.

Canonical має намір зібрати 32 мільйони доларів, але швидкість надходження коштів все падає (поки що зібрано понад $ 8,5 мільйонів). У підсумку, якщо не буде зібрана потрібна сума (для цього використовується краудфандінговая платформа Indiegogo ) , кошти будуть повернуті відправникам, а смартфон так і не вийде.

Табурети і лампи зі скловолокна

Ізраїльський інженер українського походження Андрій Гришко створив апарат, здатний створювати корпус меблів. Це може бути, наприклад, нескладна табуретка або лампа. Для роботи використовується скловолокно, клей, барвник, шаблон. Само собою, робота ведеться не вручну, а за допомогою складного пристрою, принцип роботи якого показаний вище.

Переглядів: 365 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: