DVI

Четвер, 21.02.2019, 07.35.32
Головна » 2018 » Червень » 13 » iPhone X два тижні пролежав на дні річки, після чого без проблем запрацював [відео]
13.34.06
iPhone X два тижні пролежав на дні річки, після чого без проблем запрацював [відео]
      Автор YouTube-каналу Man+River, блогер на ім'я Даллас, займається тим, що знаходить під водою різні речі і при можливості повертає їх своїм власникам. Чергове занурення Далласа на дно річки не віщувало нічого незвичайного, проте цього разу «улов» був особливим. Крім золотого кільця і ​​дорогих окулярів Porsche Design, він виявив iPhone X. Історію «порятунку» гаджета і повернення його власнику блогер показав на відео.

Гарненько просушіть апарат протягом трьох днів, Даллас підключив до нього зарядний пристрій, і смартфон запрацював. Хлопець переставив з нього SIM-карту в свій смартфон і таким чином дізнався номер телефону власниці iPhone X - дівчини на ім'я Аліса.

Виявилося, що iPhone X пролежав на дні невеликої річки десь два тижні. Дівчина, зрозуміло, вже не сподівалася на те, що він знайдеться, однак найбільше вона шкодувала про дитячі фотографії, які залишилися в смартфоні. Даллас відправив знайдений iPhone X власниці, а натомість отримав відео з її реакцією, яку він назвав найкращою за весь час його діяльності.

Згідно специфікаціям, iPhone X має захист від води і пилу відповідно до стандарту IP67, що дозволяє йому перебувати під водою на глибині до 1 метра протягом 30 хвилин. Це не перший випадок, коли мобільний пристрій виявився робочим після перебування у воді більше заявленого часу, але перший, пов'язаний з ювілейним смартфоном компанії Apple. Так що ролик цілком міг згодитися в якості реклами водозахисту в iPhone X.

Джерело: Man + River
Переглядів: 46 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: