DVI

П'ятниця, 23.02.2018, 14.26.58
Головна » 2017 » Липень » 25 » iPhone 8: округлений 5,8-дюймовий OLED-екран зі службовою панеллю, сканер відбитків в кнопці живлення і цінник $ 1100- $ 1200.
20.32.41
iPhone 8: округлений 5,8-дюймовий OLED-екран зі службовою панеллю, сканер відбитків в кнопці живлення і цінник $ 1100- $ 1200.

      Анонс iPhone 8 все ближче, так що інформація про фінальний дизайн починає спливати все частіше. Цього разу джерелом витоку став журналіст видання Forbes і виробник чохлів Nodus, який отримав від Apple всі необхідні дані про габарити і розміщення елементів керування новинки і представив їх у вигляді рендера.

Отже, iPhone 8 повинен отримати 5,8-дюймовий OLED-екран, який з усіх чотирьох сторін буде оточувати окантовкою шириною близько 4 мм. Як мінімум уздовж довгої сторони екрану виробник міг би зробити бортики вужче, проте не став цього робити, щоб уникнути помилкових натискань долонею користувача.
Цікаво, що кути екрана будуть заокруглені, як ми спостерігали це у LG G6, а службова інформація (індикація мереж, ступеня заряду і т.д.) буде винесена на додаткову панель, в яку вписаний розмовний динамік, фронтальна камера і стандартні датчики наближення і освітленості. Джерело витік вказує, що повідомлення ОС й додатків відображатимуться на головному екрані, а «чорна смужка» буде зарезервована винятково під службові потреби.
Як бачимо, місця для стандартної кнопки Home у нижній частині фронтальної панелі не лишилось. Передбачається, що кнопку зроблять віртуальною, а сканер відбитків пальців перенесуть на більш велику кнопку включення на правій грані (також була інформація, що сканер можуть перенести на задню панель).На нижній межі можна побачити стандартний порт Lightning і стереодинаміки, 3,5 мм аудіопорти так і не з'явився, так що користувачам iPhone 8 доведеться використовувати перехідники або фірмовими навушники Apple. На задній панелі можна побачити тільки вертикальну «камеру-світлофор» з двома об'єктивами, які розділяє спалах.

Цікаво, що джерело витоку озвучив навіть стартову вартість новинки, яка за його даними стартуватиме з позначки $ 1100-1200, але до цієї інформації ми схильні ставитися більш скептично.

Джерело: Forbes
Переглядів: 322 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: