DVI

Середовище, 19.06.2019, 06.54.18
Головна » 2013 » Січень » 21 » Інтерв'ю Ленса Армстронга Опрі Уінфрі. Всі спортсмени сидять на допінгу?
18.35.36
Інтерв'ю Ленса Армстронга Опрі Уінфрі. Всі спортсмени сидять на допінгу?
Інтерв'ю Ленса Армстронга Опрі Уінфрі. Всі спортсмени сидять на допінгу?

                Днями легендарний велогонщик  Ленс Армстронг ( єдиний спортсмен хто 7 разів вигравав  Тур де Франс) дав велике 3-х годинне інтерв'ю самій багатій і впливової ведучій США  Опрі Уінфрі .


У даному інтерв'ю він зізнався що всі ці роки він застосовував допінг , і вибачався за свої вчинки коли називав своїх друзів алкоголіками і божевільними, за те що вони говорили що він застосовував допінг.

Але поговорити хочу не стільки про Армстронга, скільки в цілому про індустрію спорту. Чи є така? Або ж давно пора перейменувати професійний спорт в чемпіонат світу серед фармацевтів

Ленс Армстронг дуже знакова фігура. Легенда, чемпіон, переніс рак, плюс ніби як у нього був вроджений порок серця. Загалом повний набір, щоб вважати його живим напівбогом, враховуючи перелік його перемог.

Приклад для всіх хлопчаків і інших спортсменів - чого можна домогтися незважаючи на будь-які перепони. Прям бери будь дебільно-мотиваційний плакат аля:

Додати на нього фотку Ленса, і можна продавати по 9.99 $.

А адже які були соплі пузирями коли Армстронг після перенесеного раку повернувся в спорт, виграв щось, а його вже тоді почали з усіх боків поливати за допінг. Він всіх обзивав брехунами, натовпи фанатів таврували весь антидопінговий комітет за те що ім'я їхнього героя паплюжать і говорили їм щось на кшталт: А чого домоглися ви? Не чіпайте нашого кумира! Але ось тепер офіційно все стало ясно і відкрито, картинка склалася. Кажуть що велоспорт хочуть виключити з Олімпіади.

Проблема в Армстронга?

Але по правді сказати, про допінг у великому спорті знову голосно почали говорити після минулої і позаминулої літньої олімпіади, коли всі подіуми обліпили китайці яких раніше ні на одному чемпіонаті світу ніхто не бачив, та й після Олімпіади так само куди- то всі ці чемпіони різко пропали.

Коли їм американці натякнули на те що треба совість мати, китайці цілком резонно зауважили - що ми то не пропонуємо перевірити вашого Майкла Фелпса (щось близько 9999999 разового чемпіона з плавання), так само, той ще герой і спортсмен, почекаємо років 10, подивимося.

І це ж лише ті люди про кого видно і більш менш зрозуміло, а як же всі інші?

У мене викликав непідробних сміх новини про ініціативу когось внести бодібілдинг в Олімпійські види, ось вже де точно 99,9% спортсменів сидять на чомусь хімічному і особливо не приховують.

Що далі?

Так що, весь професійний спорт стає чемпіонатом серед фармацевтів? Адже якщо ти чесний і обдарований, все одно не перегону (перекидати, перепригаешь, переплаваешь ....) якого-нитка китайця на гормонах росту, еритропоетину, тестостерон і т.д. А це вбиває всі принципи Олімпіади та змагань.

Так може просто вистачить ламати комедію і внести в правила що можна застосовувати, а що ні? Або ж вичистити до кінця всю цю клоаку, але чи можливо це?

Що думаєте з цього приводу? Якщо тут є професійні спортсмени - відпишіть плс, як у вашому виді з допоміжними засобами, чи можна без них стати чемпіоном і номером один? У нас все анонімно, реальні імена не цікавлять.

Частина інтерв'ю де Ленс Армстронг зізнався у вживанні допінгу

Матеріал на Ленте.ру про інтерв'ю Ленса Опрі , для тих хто хоче почитати, що ще він там наговорив.

Переглядів: 370 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: