DVI

Вівторок, 24.04.2018, 02.09.28
Головна » 2016 » Листопад » 8 » Intel створила дрон Shooting Star і систему управління дронами для проведення масових світлових шоу
10.00.40
Intel створила дрон Shooting Star і систему управління дронами для проведення масових світлових шоу

      Компанія Intel підготувала до випуску спеціалізовану версію дрона, призначеного для участі в світових уявленнях.

Пристрій під назвою Shooting Star є квадрокоптер до встановленим світловим LED обладнанням, яке може формувати до 4 млрд комбінацій кольорів. Спеціальне програмне забезпечення автоматизує процес створення світловий анімації, керуючи переміщенням дронів. При цьому враховуються рівень заряду батареї і якість сигналу GPS. При повному заряді акумулятора час польоту становить 20 хвилин.

Як відзначають представники Intel, їх розробка істотно спрощує створення світлових шоу. Раніше було потрібно створювати кілька тижнів, тепер можна підготувати за кілька днів. Управляти всією системою може всього один оператор.

Обладнання розроблене таким чином, щоб знизити можливі збитків в разі зіткнення дронів з перешкодами або людьми. Пристрої виготовляються на основі пінистого гнучкого пластику, а пропелери знаходяться всередині захисних клітин. Дрон Shooting Star можуть використовуватися в умовах легкого дощу.

Поки що Intel не розказала про вартість дронів Shooting Star і терміни надходження їх у продаж. Компанії ще належить отримати дозвіл від Федерального управління цивільної авіації США на використання безлічі дронів, керованих одним пілотом.

Нагадаємо, на початку цього року був встановлений рекорд Гіннеса, коли за допомогою ПО Intel здійснювалося одночасне керування сотнею БПЛА під час проведення світлового шоу. Але вже в жовтні Intel змогла підняти в повітря 500 дронів Shooting Star і одночасно керувати їх польотом.

Джерело: Engadget
Переглядів: 214 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: