DVI

Субота, 21.04.2018, 06.54.24
Головна » 2016 » Серпень » 20 » Intel продовжує агітувати за відмову від звичного аудіо роз'єму 3,5 мм на користь порту USB-C
15.42.03
Intel продовжує агітувати за відмову від звичного аудіо роз'єму 3,5 мм на користь порту USB-C

      На початку наступного місяця Apple представить нове покоління смартфонів iPhone. Одним з головних змін, як уже багато разів повідомлялося раніше, стане відсутність звичного роз'єму для навушників 3,5 мм. Його місце займе фірмовий роз'єм Lightning. Тим часом, компанія Intel продовжує переконувати всіх у тому, що заміною «міні-джека» обов'язково повинен стати роз'єм USB Type-C.

В рамках конференції розробників Intel Developer Forum 2016 співробітники Intel Бред Сондерс і Рахман Ісмаїл привели ще кілька аргументів на користь заміни аудіороз'єма 3,5 мм портом USB Type-C. Зокрема, вони коротко описали прийдешній стандарт USB Type-C Digital Audio, представлений Intel ще навесні. Специфікація повинна бути опублікована вже в цьому кварталі і включає ряд напрацювань, які покликані істотно знизити споживання енергії при підключенні навушників через роз'єм USB Type-C.

За словами Сондерса, всі докладені зусилля в кінцевому підсумку приведуть до того, що USB Type-C стане правильним роз'ємом для виведення звуку.


Крім очевидних переваг, пов'язаних з економією дорогоцінного простору всередині смартфонів, перехід на USB Type-C, як стверджується, в цілому поліпшить якість звучання без необхідності укладення ліцензійних угод з компаніями на кшталт Dolby або Bose. Відповідно до бачення Intel, з переходом на цифровий формат такі можливості як шумозаглушення, властиві дорогим навушників, з'являться навіть в найдоступніших моделях.

Зрозуміло, є і зворотна сторона монети - необхідність придбання нових навушників або спеціальних перехідників з USB Type-C на 3,5 мм для підключення вже придбаних моделей. Також можна згадати про те, що одночасно слухати музику і заряджати смартфон в даному випадку буде неможливо, хіба тільки в апараті є підтримка бездротової зарядки. Проте, сьогодні на ринку є вже чимало смартфонів, оснащених роз'ємом USB Type-C. З недавніх можна згадати Moto Z і Samsung Galaxy Note7.

Джерело: CNET і AppleInsider
Переглядів: 141 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: