DVI

Середовище, 21.03.2018, 12.37.51
Головна » 2016 » Серпень » 18 » Intel показала власний шолом віртуальної реальності Project Alloy, що дозволяє додавати об'єкти реального світу в VR
13.59.20
Intel показала власний шолом віртуальної реальності Project Alloy, що дозволяє додавати об'єкти реального світу в VR

      В рамках проведення заходу IDF компанія Intel анонсувала власний шолом віртуальної реальності, що отримав назву Project Alloy. Це самостійне рішення, яке не потребує провідного підключення до інших пристроїв для використання їх ресурсів.

Таким чином, шолом віртуальної реальності містить всі необхідні блоки: обчислювальні і графічні модулі, вбудовану батарею, 3D камери і сенсори на базі технології Intel RealSense.
При цьому пристрій є досить компактним.

Головний виконавчий директор Intel Брайан Кржаніч (Brian Krzanich) заявив, що Project Alloy забезпечує сприйняття «об'єднаної реальності», коли елементи реального світу переносяться в віртуальне оточення. Це можуть бути предмети, що знаходяться в руках користувача, люди і об'єкти, розташовані поблизу. Вони переносяться в віртуальне середовище за допомогою камер і сенсорів пристрою. Під час демонстрації грошова купюра з реального світу служила в якості інструменту для обробки заготовки на токарному верстаті в віртуальній реальності.

Intel показала власний шолом віртуальної реальності Project Alloy, що дозволяє додавати об'єкти реального світу в VR

Такий підхід дозволить розвіяти деякі побоювання, пов'язані з віртуальною реальністю. Зокрема, так як шоломи віртуальної реальності блокують сприйняття реального світу, існує ризик виникнення небезпечних ситуацій як для користувача, так і для оточуючих людей. Project Alloy дозволяє уникнути подібних проблем. Ще одна перевага такого пристрою полягає у відсутності необхідності використання додаткових сенсорів і контролерів.У наступному році Intel має намір відкрити доступ до своїх напрацювань в рамках Project Alloy, а також RealSense API для сторонніх виробників. Завдяки цьому вони зможуть випускати власні шоломи віртуальної реальності, сумісні з Windows 10, на базі технологій Intel. Як заявив Кржаніч, будь-хто зможе взяти апаратну частину Project Alloy, об'єднати її з Windows Holographic і створити першокласну систему віртуальної реальності на базі виробничих потужностей будь-якої компанії на свій вибір.

Джерело: The Verge

Переглядів: 153 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: