DVI

Четвер, 21.02.2019, 08.47.00
Головна » 2018 » Червень » 7 » Intel показала концепти комп'ютерних пристроїв з двома дисплеями
15.34.54
Intel показала концепти комп'ютерних пристроїв з двома дисплеями
      Під час проведення виставки Computex 2018 компанія Intel показала концепт комп'ютерного пристрою, оснащеного двома дисплеями. Над цим проектом інженери компанії працюють вже близько двох років.

Intel створила прототипи пристроїв, оснащених дисплеями різних типів. В одному випадку застосовуються два традиційних кольорових дисплея. Ця модель дуже нагадує гібридний ноутбук Lenovo Yoga Book, в якому замість клавіатури використовується сенсорний дисплей. При необхідності введення тексту на додатковому дисплеї відображається віртуальна клавіатура. Другий пристрій містить один звичайний дисплей і додатковий дисплей, виконаний на базі технології електронного паперу. При цьому пристрій за своїм зовнішнім виглядом більше нагадує книгу, ніж звичний ноутбук.

Додамо, за чутками, ряд компаній працюють над власними пристроями з двома дисплеями. Наприклад, в Microsoft розробляється пристрій під кодовою назвою Andromeda, засноване на процесорі Qualcomm (архітектура ARM). Подібне рішення на базі чіпа ARM розробляє і компанія Dell. Тому не викликає подиву той факт, що Intel прагне привернути увагу до власних концептів пристроїв з двома дисплеями, але вже на базі власних чіпів. При цьому компанія не має наміру самостійно займатися їх випуском, а планує залучити до співпраці OEM партнерів і передати їм референсний дизайн. ASUS і Lenovo вже створюють пристрої, натхненні концептами Intel.

Джерело: The Verge
Переглядів: 54 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: