08.29.38
Intel поділилася подробицями про стандарт Thunderbolt 4, що відповідає стандартам USB4
      Компанія Intel поділилася докладними відомостями про сій стандарт Thunderbolt 4. При цьому слід зазначити, що нова версія не забезпечить приріст швидкості передачі даних, як це зазвичай буває при зміні порядкового номера. І Thunderbolt 4, і Thunderbolt 3 володіють пропускною здатністю 40 Гбіт/с. Однак Intel оновила мінімальні вимоги для систем з новим інтерфейсом.

Комп'ютери з Thunderbolt 4 зможуть підключатися як мінімум до двох дисплеїв з роздільною здатністю 4K, тоді як попередня версія підтримувала тільки одне підключення. Крім того, нове з'єднання підтримує швидкість передачі даних PCIe до 32 Гбіт/с, що вдвічі швидше, ніж раніше. Таким чином, можна очікувати високу швидкість обміну даними з зовнішніми накопичувачами з підключенням Thunderbolt 4. Разом з тим, як мінімум один з портів Thunderbolt 4 в ноутбуках буде підтримувати зарядку батареї.

З цих та ряду інших параметрів новий стандарт Thunderbolt 4 перевершує USB 4 і підтримує його. Більш того, обидва стандарти використовують стандарт кабелю USB-C. Також підтримується можливість використання док-станцій, які включають до чотирьох додаткових портів Thunderbolt 4.

Intel також заявляє, що нове з'єднання забезпечить захист від прямих атак пам'яті (DMA), таких як недавня вразливість Thunderspy. Вона теоретично може дозволити хакеру вкрасти дані з пристрою, навіть якщо комп'ютер був заблокований і мав зашифроване сховище.

Компанія Intel має намір почати поставки контролерів Thunderbolt 4 виробникам кінцевих пристроїв в кінці цього року.

Джерело: Engadget
Переглядів: 54 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close