DVI

Понеділок, 17.06.2019, 02.42.24
Головна » 2013 » Січень » 18 » Intel готується посилити вимоги до ультрабуків
15.38.55
Intel готується посилити вимоги до ультрабуків
              Виробники мобільних комп'ютерів класу Intel Ultrabook з самого початку ведуть боротьбу за їх здешевлення. У результаті ринок поповнився ультрабуками в пластиковому корпусі замість алюмінієвого, з жорстким диском замість SSD, з малою ємністю акумулятора і так далі. Навіть вимога до товщини корпусу (не більше 20 мм) часто нехтується на догоду зниженню собівартості.

Сформовані умови, звісно, не можуть влаштовувати Intel, тому корпорація вирішила посилити вимоги до нових Ultrabook, які набудуть чинності до кінця поточного року.

Майбутні моделі надтонких лептопів повинні володіти процесором Intel Haswell, сенсорним екраном з технологією мультитач і акумуляторною батареєю, здатною забезпечувати автономну роботу ультрабука протягом, як мінімум, 8 годин.

Ще одним обов'язковим атрибутом Intel Ultrabook кінця 2013 — початку 2014 року стане підтримка технології Wireless Display (WiDi) — бездротової передачі зображення на зовнішній екран. При цьому в Санта-Кларі хочуть побачити в роздрібному продажі моделі ультрабуків вартістю від 600 доларів, тобто виробники повинні будуть або заощадити на чомусь ще або істотно збільшити обсяги реалізації ПК даного типу.
Переглядів: 228 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: